KS Ostrovia. Wyniki XI Kolejki LO. Wkońcu zwycięstwo

Dodano: 2 listopada 2006 08:47, Autor: KS Ostrovia

Po kilku meczach bez zwycięstwa, wreszcie szczęście uśmiechnęło się także do naszego zespołu. Po dobrym spotkaniu, drużyna Ostrovii pokonała 2:1 groźny zespól z Raciąża.
Pierwsze minuty należały do gospodarzy, ale po kwadransie mecz się wyrównał, a potem inicjatywę przejęli nasi piłkarze. Ukoronowaniem jej był gol zdobyty w 27 minucie przez Damiana Maliszewskiego. Nasz młody zawodnik otrzymał dokładną piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony Roberta Wilczewskiego i po przyjęciu jej, spokojnie precyzyjnym strzałem pokonał golikpera gospodarzy.
Tuż po przerwie drużyna Błękitnych wyrównała. Po prostopadłym podaniu w pole karne w idealnej sytuacji znalazł się napastnik gospodarzy, który strzałem w długi róg, nie dał szans Rafałowi Rakowieckiemu. Po bramce jeszcze przez chwilę dominowali piłkarze z Raciąża. Jednak nie trwało to długo i inicjatywa znów przeszła na naszą stroną. Widać było, że gospodarze z minuty na minutą słabną. Ale podobnie jak w poprzednich spotkaniach, naszemu zespołowi brakowało wykończenia akcji. Na szczęście tym razem w końcowych minutach los był dla nas łaskawy. W 89 minucie po dośrodkowaniu Marka Żyznowskiego, sam przed bramką Błękitnych znalazł się Robert Wilczewski, który okazji nie zmarnował i trzy punkty zainkasował nasz zespół.

Błękitni Raciąż - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:1)
Ostrovia - D. Maliszewski 27', R. Wilczewski 89' - Błekitni - Żebrowski 46'
Ostrovia: R. Rakowiecki - M. Kacprzak, Ł. Nienałtowski, A. Bazei, R. Wilczewski, D. Maliszewski (65' M. Płóciennik), W. Syposz, M. Żyznowski, S. Mozol, T. Słowik.
Trener: Sławomir Stanisławski