Zawodnicy BKKK z dobrymi wynikami w Zambrowie

Dodano: 27 czerwca 2023 08:26, Autor: BKKK, red. Kacper Jaworowski

Zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowali w zawodach w Zambrowie. Wszyscy wrócili z medalami.
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa rozgrywany był 17 czerwca 2023 w Zambrowie. Turniej został podzielony na dwie części - pierwsza dla zawodników początkujących (pomarańczowy kolor pasa) i druga dla bardziej zaawansowanych (niebieski, żółty i wyższy pas).

Brokowski Klubu Karate Kyokushinkai wystawił czterech zawodników:
1. Korneliusz Baliński - kumite
2. Krystian Baliński - kumite
3. Jan Narewski - kumite
4. Lena Wójcicka - kumite i kata

Wśród nich, każdy przywiózł co najmniej brązowy medal. W kat. kumite Korneliusz Baliński zajął 2. miejsce, Krystian Baliński i Jan Narewski zajęli 3. miejsce, a Lena Wójcicka 3. miejsce. Dodatkowo Wójcicka zajęła 4. miejsce w kata.

W turnieju w Zambrowie wzięło udział około 300 zawodników z 21 klubów.

Źródło zdjęcia: BKKK/Zbigniew Wójcicki

Święto karate kyokushin. Podsumowanie 18. Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

13 czerwca 2023, OKKK, red. Kacper Jaworowski

Około 600 osób zmierzyło się na ostrowskiej ziemi, podczas turnieju, który świętował w tym roku osiemnaste urodziny.

Sukces młodej karateczki z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai (zdjęcia)

9 maja 2023, BKKK, red. Kacper Jaworowski

Młoda zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, zwyciężyła w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO.

Karatecy OKKK wrócili z Czech z 11 pucharami (zdjęcia)

8 maja 2023, OKKK, red. Kacper Jaworowski

Zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin brali udział w zagranicznym turnieju. Dwóm udało się zdobyć złoto.