Piłkarska walka w śnieżnych warunkach kończy się zwycięstwem Tęczy

Dodano: 21 listopada 2023 22:52, Autor: Kacper Jaworowski

Pomimo zaśnieżonego boiska, Tęcza Ojrzeń i Ostrovia Ostrów Mazowiecka stoczyły zacięty pojedynek, który zakończył się triumfem gospodarzy 3:2.
Na zakończenie rundy jesiennej w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej, w mroźnych i śnieżnych warunkach mierzyły się Tęcza Ojrzeń z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Choć boisko było zaśnieżone, to gra była pełna pasji i determinacji.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 9. minucie padła pierwsza bramka. Damian Wesołowski wykorzystał rzut karny dla Tęczy, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak Ostrovia dość szybko odpowiedziała, gdy Daniel Lipski w 23. minucie wpisał się na listę strzelców, wyrównując wynik.

Tuż przed przerwą emocje sięgnęły zenitu, gdy Kamil Wojdak zdobył bramkę dla Ostrovii z rzutu karnego, zmieniając wynik na korzyść swojego zespołu. Pierwsza połowa zakończyła się z wynikiem 2:1 dla Ostrovii.

Po przerwie obie drużyny kontynuowały zaciętą grę. W 56. minucie Jhonatan Valencia Robledo uderzył, doprowadzając do wyrównania. Niespełna dwie minuty później, Mariusz Świtalski strzelił bramkę na 3:2 dla Tęczy, przechylając wynik na korzyść swojego zespołu.

Dalsze sytuacje były, jednak wynik się nie zmieniał. Zamiast bramek kibice mogli oglądać... zmiany i kartki. Mimo, że warunki atmosferyczne nie były łatwe, gracze pokazali ogromne zaangażowanie i determinację. Ostatecznie Tęcza Ojrzeń wyszła zwycięsko z tego emocjonującego starcia, pokonując Ostrovię 3:2. Mecz dostarczył wielu emocji kibicom obu drużyn i pozostanie zapewne w ich pamięci jako widowiskowe spotkanie piłkarskie w trudnych warunkach zimowych.

Gospodarze kończą rundę jesienną na 12. miejscu z 14 punktami. Ekipa Wilczewskiego zimę spędzi na pozycji 8, z 21 punktami.

Tęcza Ojrzeń 3:2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
D. Wesołowski 9. (k.), J. Valencia 56', M. Świtalski 58' - D. Lipski 23', K. Wojdak 45' (k.)

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

W widowiskowym starciu piłkarskim pomiędzy Ostrovią Ostrów Mazowiecka a Konopianką Konopki, Ostrovia odniosła zwycięstwo wynikiem 6:2, prezentując niezwykłą determinację i skuteczność na boisku.

Ostrovia przegrywa z Wkrą Żuromin

11 listopada 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Roberta Wilczewskiego trafili na ciężkiego rywala w 13. kolejce. Mierzyli się z celującą w szybki powrót do V ligi Wkrą Żuromin.

W żółto-zielonym pojedynku, górą Ostrovia

3 listopada 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Emocjonujący mecz dostarczył kibicom wiele radości. Piłkarze Roberta Wilczewskiego całkowicie wypełnili plan meczowy.