KS Ostrovia. Cztery razy "M" i wszystko jasne

Dodano: 7 maja 2007 22:38, Autor: Gumek

W niedzielne przed południe na stadionie MOSiR w Ostrowi Maz. odbył się mecz pomiędzy Trampkarzami Starszymi Ostrovi Ostrów Mazowiecka, a Grodziska Grudusk w ramach XII kolejki Młodzieżowej Ligi Okręgowej. Nasza najstarsza sekcja młodzieżowa poradziła sobie z rywalem z Gruduska wyśmienicie pokonując ich 4:2.
Pierwsze 15 minut pierwszej partii meczu zdecydowanie przebiegało pod dyktando drużyny gości, którzy w 17 minucie spotkania po rzucie wolnym z lewej strony boiska zdobywają bramkę na 1:0. Do przerwy wynik nie zmienił się.

Druga odsłona meczu to już całkowicie inna gra naszych młodych Ostrowiaków, którzy od gwizdka sędziego z dużym impetem ruszli na podbój bramki Grodziska. Czego efektem był szybko zdobyty gol przez Mateusza Ziółkowskiego, który strzałem głową po rzucie rożnym "pakuje" piłkę wprost w okienko bramki Grodziska. Ale to był dopiero początek turnieju strzeleckiego w wykonaniu piłkarzy Ostrovi. Już w 50 minucie spotkania bramkę dającą Ostrovi prowadzenie strzela Maciej Mórawski. Około 63 minuty spotkania po pięknej indywidualnej akcji i minięciu obrońców jak i bramkarza gości bramkę na 3:1 zdobywa Mateusz Maliszewski. Końcówka spotkania było bardzo nerwowa, najpierw w 80 minucie spotkania po strzale Marcina Michalika Ostrovia prowadzi 4:1, ale zaraz strzelają gola goście. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4:2 dla Ostrovi Ostrów Mazowiecka.

Ostrovia Ostrów Maz. - Grodzisko Grudusk 4:2 (0:1)
M. Ziółkowski 43', M. Mórawski 50', M. Maliszewski 63' M. Michalik 80'
Ostrovia: D. Więch - M. Ziółkowski, W. Kordowski, G. Kowalewski, P. Gromek, M. Bednarczyk, A. Ciach, T. Brzostek, M. Maliszewski, M. Mórawski (68' E. Augustyniak), M. Michalik
Trener: Michał Kacprzak
Widzów: około 20