Puchar Polski. Ostrovia pokonuje IV-ligowca!!!!

Dodano: 18 października 2007 20:10, Autor: Adek

Dnia 17 października o godz. 15.00 odbył się mecz Pucharu Polski, po między Ostrovią, a HiD-em Ostrołęka. Nasz zespół po raz kolejny wygrał w Pucharze Polski i awansował dalej. W 5 minucie meczu bramkę na 1:0 dla Ostrovii strzelił Albert Maliszewski. W drugiej połowie bramkarza HiD-u znowu pokonał Albert Maliszewski, tym razem uczynił to 10 minut po gwizdku sędziego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Ostrowian i tym samym nasz zespół awansował do VI rundy Pucharu Polski.

Ostrovia Ostrów Maz - HiD Korona Ostrołęka 2:0 (1:0)