Wyniki turnieju piłki siatkowej mężczyzn – 3 maj 2008

Dodano: 6 maja 2008 12:16, Autor: MOSiR

Z okazji obchodów Święta 3 Maja w hali MOSiR odbył turniej w piłce siatkowej. Wystartowały cztery zespoły, które grały systemem pucharowym. W spotkaniu finałowym, najbardziej chyba zaciętym pojedynku turnieju, Rafałki 2-1 pokonały zespół Pakrol/JW. 34-70. A mecz ten rozpoczął się łatwego zwycięstwa Pakrolu/JW. 34-70 w pierwszym secie 25-18. W drugiej partii Rafałki w połowie seta prowadziły najpierw 12-9, potem 18-13 i wreszcie 22-17, by oddać inicjatywę rywalowi, który wyrównał na 23-23.Pierwszy był setbol dla Rafałków, a potem dwa meczbole dla Pakrolu/JW. 23-70. Ostatecznie seta wygrał zespół Rafałków 28-26. W trzecim secie od początku prowadzenie objęli siatkarze drużyny Rafałków i mimo bardzo gorącej końcówki, wygrali tego seta 15-13 i cały turniej.