Ostrovia w końcu zwycięska

Dodano: 30 maja 2013 19:57, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym zaległym spotkaniu IV ligi zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka pokonał na wyjeździe Kasztelana Sierpc 0-1.
W zaległym spotkaniu 19 kolejki IV ligi Ostrovia Ostrów Mazowiecka wygrała na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc 1:0 (0:0). Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i obie drużyny stwarzały dogodne sytuacje do strzelenia bramki, jednak nie potrafiły ich wykorzystać. Zawodnicy gospodarzy najlepszą okazję na zdobycie bramki mieli w 44 minucie kiedy to Kamil Rzechółko z 5 metrów strzelał na bramkę Ostrovi, lecz Orłowski popisał się świetnym refleksem i zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

Przełomowy moment nastąpił w drugiej połowie kiedy to w 70 minucie po wrzutce z rzutu rożnego jednego z zawodników Ostrovi, do piłki najszybciej dobiegł Ochidi Hassan i strzałem z 5 metrów pokonał stojącego w bramce Kasztelana Przybyłowskiego. Od tego momentu Kasztelan za wszelką cenę próbował wyrównać. W 85 minucie Dylewski świetnie zagrał do Rzechółki, ten z prawego skrzydła posłał płaską piłkę w pole karne, jednak tam żaden z zawodników Kasztelana nie zdołał jej wbić do bramki Ostrovi. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i to Ostrovia mogła się cieszyć z 3 punktów.

Kasztelan Sierpc - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 (0-0)
Bramka:
H. Ochidi 71'
Ostrovia: A. Orłowski - M. Gromek, K. Małkiński, T. Han, K. Wojdak, M. Bednarczyk, S. Różański, H. Ochidi, D. Lipski, M. Mórawski, D. Wilczewski oraz R. Wilczewski, P. Wiśniewski, T. Dębkowski, M. Ruciński, J. Zapatka