Zatrudnię spawacza

Dodano: 12 lutego 2019 10:31, Kategoria: Praca - Zatrudnię

Firma Kambud zatrudni pracowników z doświadczeniem na stanowiska spawacza.

Opis stanowiska:

-umiejętność czytania rysunku technicznego
-samodzielne składanie konstrukcji stalowych
-umiejętność pracy w zespole
-ukończony kurs spawalniczy

oferujemy

-całoroczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-kursy i możliwość samokształacenia

-stawki godzinowe adekwatne do posiadanych umiejętności

-praca w młodym zespole

Zainterosowanych proszę o kontakt pod numer telefonu

Właściciel

Kami:795489456

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
ul. Stacyjna 6 Ostrów Mazowiecka
Telefon
795489456

Katalog firm promowane

OKULARIUM

ul. Kilińskiego 1/7
07-300 Ostrów Mazowiecka

Czas na zmianę okularów!

Lewiatan

ul. Mieczkowskiego 23

Twój dobry sąsiad!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt