Praca w charakterze Opiekunki do osób starszych w Niemczech

Dodano: 12 lutego 2019 11:30, Kategoria: Praca - Zatrudnię

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekunka Osób Starszych

Wybranym kandydatom oferujemy:
? legalne zatrudnienie
? atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
? zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
? ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
? elastyczne terminy i zasady pracy

Zakres obowiązków:
? proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
? opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
? znajomość jęz. niemieckiego
? doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
? przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
? dobry stan zdrowia
? mile widziane prawo jazdy kat. B

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
wyszków
Telefon
735998777

Katalog firm promowane

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Monter Stolarki Budowlanej Karol Majewski

ul. Szkolna 6

MONTAŻ: DRZWI, OKIEN, PARAPETÓW

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt