Specjalista do spraw zamówień

Dodano: 12 lutego 2019 15:51, Kategoria: Praca - Zatrudnię

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Opis stanowiska:
-Kompletacja zamówień, przygotowanie wysyłek - zgodnie z dokumentacją techniczną, procedurami i instrukcjami,
-Troska o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu zgodnie z ich lokacją,
-Obsługa komputera i systemu magazynowego,,
-Dbałość o powierzony sprzęt,
-Nadzór nad dokumentacją magazynową,
-Inwentaryzacje,
-Współpraca z innymi działami firmy,
-Inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego,

Wymagania:
-Znajomość oprogramowania SolidWorks lub Inventor,
-Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów dla branży fitness,
-Prawo jazdy kat. B,
-Poszukujemy osoby do 30r.ż.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Stabilną i ciekawą pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
-Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
-Stały rozwój kwalifikacji zawodowych.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Ostrów Mazowiecka
Telefon
787223202

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

AllBike Salon Rowerowo Motoryzacyjny

ul. 3 Maja 48

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt