Ostrovia ponownie remisuje (zdjęcia, wideo)

Dodano: 21 sierpnia 2014 09:20, Autor: Sylwia Ratyńska

Żółto-zieloni w kolejnym ligowym spotkaniu zremisowali z drużyną z Mińska Mazowieckiego 1:1. Bramkę dla KS-u zdobył Arkadiusz Ciach.
Początek meczu był ciężki dla gospodarzy. Już po pierwszych dziesięciu minutach cios w plecy zadał zawodnik Mazovi, wyprowadzając swoją drużynę na jednobramkowe prowadzenie. Po zaciętej walce i silnej defensywie Ostrovi, wynik ten utrzymał się do przerwy, choć okazji do podwójnego prowadzenia przez rywali nie brakowało.

W drugiej połowie spotkania wprowadzono kilka zmian, co rzutowało na częstszych atakach KS-u. W 57. minucie lekkie zamieszanie przy bramce gości wykorzystał Arkadiusz Ciach, doprowadzając tym samym do remisu. Do końca meczu nad piłkarzami zarówno jednej, jak i drugiej drużyny utrzymywała się napięta sytuacja, a dowodem na to były liczne faule. Nie zmieniło to jednak wyniku spotkania, który do ostatniego gwizdka pozostał taki sam.

Kolejny mecz Ostrovia rozegra 23 sierpnia w Wyszkowie z miejscowym Bugiem - będą to kolejne derby regionu. W IV kolejce żółto-zieloni podejmą na własnym boisku MKS Ciechanów. Mecz odbędzie się 27 sierpnia o godz. 17.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:1)

Bramka: Arkadiusz Ciach

Skład Ostrovii: A.Orłowski, D.Dzwonkowski, K.Małkiński, A.Zaremba, D.Wilczewski(c), J.Zapatka (K.Grabowski), P.Zacheja, R.Wilczewski (M.Pełtak), M.Kaliszewski, R.Komosa, A.Ciach oraz P.Korzeb, K.Rupacz, M.Bednarczyk

Skład Mazovii: P.Matłacz, A.Grabek, K.Wójcik, R.Przyborowski (J.Krajewski), M.Kozłowski, P.Sobotka, M.Herman, R.Słowik, M.Kowalczyk (D.Matak), M.Bondara, D.Kuć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji wideo:

W szóstym meczu kontrolnym KS Ostrovia jedynie remisuje z drużyną z Sokołowa Podlaskiego.