Inauguracyjny mecz szczypiornistek z Małkini

Dodano: 24 września 2014 08:04, Autor: UKS Dwójka Małkinia G.

Drużyna młodziczek UKS-u Dwójka efektownie rozpoczęła nowy sezon w rozgrywkach ligi mazowieckiej w piłce ręcznej. W czwartek na parkiecie w hali SP nr 2 zdecydowanie wygrały z zespołem ROKiS Radzymin 25:18.
Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, nawet w pierwszej fazie lepiej prezentowały się zawodniczki z Radzymina, które do 20 minuty ciągle prowadziły. Końcówka meczu należała jednak do piłkarek z Małkini i do przerwy remisowały 13:13. W trakcie przerwy w szatni rozmowę z dziewczętami przeprowadziła trener Agata Rostkowska, która przekazała swoje uwagi i wyznaczyła zadania na drugą część meczu.

Rozmowa poskutkowała, gdyż zaraz po rozpoczęciu zdobyły pierwsze bramkę i nie oddały prowadzenia do końca meczu. Poprawiła się w drużynie skuteczność w rzucaniu bramek, jak również skuteczność poprawiły bramkarki. Czego nie można powiedzieć o drużynie z Radzymina. UKS Dwójka cieszy się z pierwszej wygranej i pierwszych punktów. Na trybunach bardzo gorąco dopingowali rodzice dziewcząt.

Kolejny mecz u siebie szczypiornistki rozegrają 28 września. Rywalem będzie Warszawa Varsovia II.

źródło zdj. UKS Dwójka

Piękna wygrana Sokoła (zdjęcia, wideo)

22 września 2014, Anna Kornet

Koszykarze Sokoła zapewnili mieszkańcom Ostrowi pełen emocji wieczór.

Porażka i remis (zdjęcia, filmy)

21 września 2014, Tomasz Krupa

W dwóch ostatnich spotkaniach ligowych KS Ostrovia zainkasowała zaledwie jeden punkt.

"Piłkareczki z Małkini" na turnieju w Wiedniu - Schmelz turnier 2014 (zdjęcia)

7 września 2014, UKS Dwójka Małkinia G.

Grupa dziewcząt z rocznika 2000 i młodsze, na co dzień trenująca pod egidą UKS Dwójka Małkinia, wyjechała na międzynarodowy turniej piłki ręcznej do Wiednia.