Ostrovia gromi Nadnarwiankę

Dodano: 11 listopada 2014 09:56, Autor: Tomasz Krupa

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej IV ligi mazowieckiej, żółto-zieloni wysoko pokonali na własnym boisku drużynę Nadnarwianki Pułtusk.
XVII kolejka IV ligi mazowieckiej była dla naszej drużyny bardzo udana. Zespół prowadzony przez trenera Pawła Kowalczyka podejmował na własnym boisku drużynę z Pułtuska. W pierwszych 45 minutach Ostrowianie zaaplikowali gościom, aż cztery bramki. Autorami goli byli dwukrotnie Rafał Komosa, Arkadiusz Ciach i Mateusz Pełtak. Warto zaznaczyć, że pięknymi podaniami w tej partii gry popisywał się Marek Kaliszewski.

Po zmianie stron Ostrovia nie zwalniała tempa i dołożyła jeszcze trzy bramki. Trzy minuty po rozpoczęciu na listę strzelców wpisał się Grądzki, który, wślizgiem umieścił piłkę w siatce rywali. Poirytowani gracze z Pułtuska takim obrotem sprawy próbowali zdobyć chociaż bramkę honorową. Ta sztuka udała im się w 51 minucie za sprawą Zalewskiego, który pięknym lobem z prawie 30 metrów przelobował naszego golkipera.

Jednak dobrze grająca w ofensywie Ostrovia minutę po golu Nadnarwianki zdobywa kolejną bramkę za sprawą Rafała Komosy, który tym sposobem skompletował hattricka. Na osiem minut przed końcem spotkania kropkę nad i, a zarazem przypieczętują wysokie zwycięstwo gola zdobywa Piotr Zacheja.

Dzięki tej wygranej nasz zespół po XVII kolejkach zajmuję 11 pozycję w lidze z 23 punktami. Na ostateczne miejsce w tabeli musimy jednak poczekać, dopóki nie zostaną rozegrane wszystkie zaległe spotkania z XVI kolejki.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk 7-1 (4-0)
Komosa 17', 19', 52', Ciach 30', Pełtak 41', Grądzki 48', Zacheja 82' - Zalewski 51'
Ostrovia: Chorodyński - Zapatka, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski, Grądzki, Pełtak (50' Rupacz), Zacheja, Kaliszewski (85' Dzwonkowski), Ciach, Komosa (65' Tokarzewski)

Piłkarze KS Ostrovi już dziś zmierzą się na własnym boisku z Nadnarwianką Pułtusk.

Żółto-zieloni tylko remisują z Skrą (zdjęcia,wideo)

27 października 2014, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali o kolejne IV-ligowe punkty. Tym razem rywalem KS Ostrovia była Skra Drobin.

Finał Pucharu Polski nie dla żółto-zielonych

23 października 2014, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu piłkarze trenera Pawła Kowalczyka przegrali minimalnie 2-1 (1-0) z KS CK Troszyn w półfinale Pucharu Polski.