Kolejna porażka Sokoła (zdjęcia, wideo)

Dodano: 1 grudnia 2014 10:01, Autor: Anna Kornet

Sobotni mecz jest jak dotąd najsłabiej rozegranym w tym sezonie meczem Sokoła, który zdobył o 29 punktów mniej od rywala.
Tym razem Sokół na własnym parkiecie zmierzył się z drużyną AZS AGH Alstom Kraków, która zajmuje 2. miejsce w tabeli. Tymczasem Sokół przed tym meczem znajdował się na pozycji 8., zaś po meczu spadł na miejsce 9.

Tradycyjnie już mecz zaczął się od ładnej gry Sokoła, który dotrzymywał kroku rywalowi. Mecz przez pierwsze dwie kwarty był bardzo wyrównany, prowadzenie niewielką ilością punktów zmieniało się kilkakrotnie. Na koniec drugiej kwarty Sokół prowadził 38:36.

Niestety, po przerwie gra Sokoła znacznie się pogorszyła, któremu zabrakło skuteczności. Goście natychmiast objęli prowadzenie i nie oddali go do końca meczu. Drużyna z Krakowa dzięki bardzo dobrej obronie i grze z kontry zdobyli dużą przewagę punktową. Nam znowu zabrakło skuteczności. Mecz zakończył się wynikiem 65:94 z korzyścią dla Krakowa. Jest to największa przegrana Sokoła w tym sezonie.

Z dobrej strony w trakcie meczu pokazał się Łukasz Ryfa, który zdobył dla Sokoła 23 punkty i tym samym stał się najlepszym strzelcem meczu. Z kolei Michał Wojtyński, który do tego meczu był najskuteczniejszym strzelcem grupy B, zdobył tylko 4 punkty.

Mecz odbył się 29 listopada w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego.

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS AGH Alstom Kraków 65:94
(21:19) (17:17) (10:30) (17:28)

Ostatnie zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy (zdjęcia)

28 listopada 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Ostatnie zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy Open oraz Pucharem Europy Juniorów w Sosnowcu odbyło się 16 listopada w Zambrowie.

Brązowy medal z 5 Amatorskiego Pucharu KSW (zdjęcia)

27 listopada 2014, Academia Gorila, red. Agnieszka Pleńska

W sobotę 22 listopada w hali na warszawskim Bemowie odbył się 5 Amatorski puchar KSW.