Przegrali na własnym terenie (zdjęcia, wideo)

Dodano: 19 października 2015 14:41, Autor: Anna Augustyniak

Pierwszy mecz Sokoła w tym sezonie w Ostrowi przed bardzo liczną miejscową publicznością zakończył się porażką ostrowskiej drużyny.
Sobotni mecz z drużyną KS Księżak Łowicz przez zawodników Sokoła nie będzie wspominany zbyt dobrze. Podczas pierwszych dwóch kwart rywale Sokoła zdecydowanie dominowali na boisku. Przewaga zawodników Księżaka w ostatniej minucie drugiej kwarty wynosiła aż 34 punkty. Przed przerwą nasi koszykarze zdołali zmniejszyć przewagę zaledwie o 2 punkty - 50:18.

Po przerwie zawodnicy Sokoła zaczęli grać zdecydowanie skuteczniej i częściowo odrobili straty. Pod koniec czwartej kwarty po zdobyciu 17 punktów z rzędu przez nasz zespół na tablicy widniał wynik 66:77. Sokół miał jednak zbyt dużą stratę do odrobienia. Ostatecznie przegraliśmy z liderem 66:82.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Księżak Łowicz 66:82
(10:21) (8:29) (27:20) (21:12)

Sokół: Wojtyński 23 pkt., Koźluk 12 pkt., Grudziński 11 pkt., Jaworski 6 pkt., Niedbalski 6 pkt., Barszcz 5 pkt., Zapert 3 pkt., Grabowski, Krawczyk, Siwek, Skarpetowski, Zadroga.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

W drugim ligowym meczu Sokół pokonał na wyjeździe zespół KK Warszawa 73:60.

Rozpoczęli sezon od przegranej

5 października 2015, Anna Augustyniak

W niedzielę Sokół rozegrał swój pierwszy ligowy mecz koszykówki w sezonie 2015/2016.

Sokół przygotowuje się do sezonu (zdjęcie)