Sokół przegrał w Warszawie

Dodano: 23 listopada 2015 10:14, Autor: Anna Augustyniak

Zaledwie sześcioma punktami przegrali w Warszawie podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela.
Przez pierwsze dwie kwarty niedzielnego meczu Sokoła z drużyną KS Shmoolky Warszawa gra obu zespołów była dość wyrównana. W tym czasie zawodnicy grali praktycznie punkt za punkt, a prowadzenie zmieniało się 9 razy. Druga kwarta zakończyła się remisem 31:31.

Jednak po przerwie zdecydowaną przewagę zdobyła drużyna gospodarzy spotkania. W szybkim tempie zdobyli oni olbrzymią przewagę i już do końca nie oddali prowadzenia. Najgorzej sytuacja dla ostrowskiej drużyny wyglądała na początku czwartej kwarty, kiedy to KS Shmoolky Warszawa prowadziła 63:42. Wówczas to Sokół zmobilizował swoje siły i zaczął szybko nadrabiać straty. Dzięki skutecznej grze na koniec spotkania Sokół przegrał tylko sześcioma punktami. Gospodarze wygrali 69:63.

Mecz z KS Shmoolky Warszawa odbył się 22 listopada. Następny mecz Sokoła odbędzie się w Ostrowi w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego 28 listopada. Początek o godz. 18:00.

KS Shmoolky Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 69:63
(16:15) (15:16) (27:11) (11:21)

Sokół: Jaworski 16 pkt., Barszcz 14 pkt., Wojtyński 14 pkt., Niedbalski 8 pkt., Skarpetowski 5 pkt., Koźluk 4 pkt., Grudziński 2 pkt., Siwek 0 pkt., Wilczyński 0 pkt., Zadroga 0 pkt.