Sokół pokonał rywala z Warszawy (zdjęcia, wideo)

Dodano: 14 stycznia 2016 11:37, Autor: Anna Augustyniak

Wczoraj na ostrowskim parkiecie Sokół rozegrał mecz z drużyną KK Warszawa.
Podopieczni trenera Helcbergiela wygrali z drużyną z Warszawy wynikiem 85:75. Pierwsze dwie kwarty meczu oba zespoły grały dość wyrównanie. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 20:19 dla Sokoła, druga - 20:17.

Sytuacja zmieniła się w połowie trzeciej kwarty - zawodnicy Sokoła po raz kolejny objęli prowadzenie i nie oddali go aż do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 85:75. Dzięki kolejnemu zwycięstwu po czternastu kolejkach Sokół zajmuje 5. miejsce w tabeli ligowej.

Mecz Sokoła z drużyną KK Warszawa odbył się 13 stycznia. Kolejny mecz ostrowska drużyna rozegra z Polonią Warszawa w najbliższą sobotę 16 stycznia w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego w Ostrowi. Początek meczu o godz. 20:00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KK Warszawa 85:75
(20:19) (20:17) (23:17) (22:22)

Sokół: Jaworski 25 pkt., Grudziński 19 pkt., Wojtyński 15 pkt., Barszcz 12 pkt., Koźluk 8 pkt., Skarpetowski 4 pkt., Witosławski 2 pkt., Zadroga, Siwek, Wilczyński, Krawczyk, Grabowski.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Macieja Niedbalskiego zastąpił Michał Witosławski.