Sokół przegrał z liderem grupy

Dodano: 11 stycznia 2016 13:05, Autor: Anna Augustyniak

Pierwszy mecz Sokoła w nowym roku zakończył się przegraną.
Podczas pierwszej połowy meczu zawodnicy Sokoła grali bardzo skutecznie. Chociaż pod koniec pierwszej kwarty zawodnicy KS Księżak Łowicz zdobyli przewagę 27:21, to świetna gra ostrowskiej drużyny na początku drugiej kwarty i zdobycie przez nią 11 punktów z rzędu pozwoliły na zakończenie pierwszej połowy meczu prowadzeniem Sokoła 40:41.

Niestety, w drugiej połowie meczu skuteczność rzutowa ostrowskich zawodników bardzo osłabła. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 64:55 dla Księżaka. Ostatecznie Sokół przegrał mecz wynikiem 93:76.

Mecz w Łowiczu odbył się 10 stycznia. A już w tym tygodniu Sokół rozegra w Ostrowi 2 mecze. Pierwszy - z KK Warszawa - odbędzie się w środę 13 stycznia, drugi - z Polonią Warszawa - w sobotę 16 stycznia.

KS Księżak Łowicz - Sokół Ostrów Mazowiecka 93:76
(27:21) (13:20) (24:14) (29:21)

Sokół: Wojtyński 27 pkt., Jaworski 21 pkt., Grudziński 10 pkt., Skarpetowski 7 pkt., Barszcz 6 pkt., Koźluk 5 pkt., Grabowski 0 pkt., Wilczyński 0 pkt., Zadroga 0 pkt., Siwek 0 pkt., Witosławski 0 pkt.

Źródło: live.fibaeurope.com

Czwarte z rzędu zwycięstwo Sokoła (zdjęcia, wideo)

21 grudnia 2015, MOSiR, red. Anna Augustyniak

Zawodnicy Sokoła rundę rewanżową rozpoczęli od wygranej.

Pokonali rywala w ostatniej sekundzie (zdjęcia, wideo)

14 grudnia 2015, OKK Sokół, red. Anna Augustyniak

Sobotni mecz Sokoła na ostrowskiej hali MOSiR dostarczył widzom niezapomnianych emocji.