Wysokie zwycięstwo Sokoła

Dodano: 7 grudnia 2015 11:20, Autor: Anna Augustyniak

Mecz 10. kolejki II Ligi Mężczyzn dla Sokoła zakończył się zwycięstwem.
W sobotnim meczu na wyjeździe z drużyną KS Rosa Sport Radom podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela dali z siebie wszystko. Sokół zakończył to spotkanie zwycięskim wynikiem 85:59. Przeciwnikom nie pomogło nawet wzmocnienie drużyny trzema zawodnikami z I ligi.

W ciągu pierwszych dwóch kwart sytuacja na boisku i prowadzenie zmieniały się kilkukrotnie. Przed przerwą Sokół prowadził zaledwie dwoma punktami - 40:38, a po przerwie drużyna z Radomia szybko wywalczyła remis 40:40. Jednak od tego momentu Sokół zaczął zwiększać swoją przewagę i już do końca meczu nie pozwolił odebrać sobie prowadzenia. Dzięki zwycięstwu w Radomiu Sokół awansował w tabeli rozgrywek na 4. miejsce.

Mecz z KS Rosa Sport Radom odbył się 5 grudnia. Kolejny mecz Sokół rozegra 12 grudnia o godz. 18:00 w Ostrowi Mazowieckiej.

KS Rosa Sport Radom - Sokół Ostrów Mazowiecka 59:85
(22:19) (16:21) (5:24) (16:21)

Sokół: Wojtyński 22 pkt., Barszcz 18 pkt., Grudziński 17 pkt., Jaworski 16 pkt., Koźluk 5 pkt., Krawczyk 3 pkt., Grabowski 2 pkt., Niedbalski 2 pkt., Skarpetowski, Wilczyński, Siwek, Zadroga.

Źródło tabeli: PZKosz

W składzie Sokoła nastąpiły zmiany.

Sokół wygrał z wiceliderem (zdjęcia, wideo)

W sobotni wieczór Sokół pozytywnie zaskoczył swoich fanów - wygrał z wiceliderem grupy, drużyną MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl.

Sokół przegrał w Warszawie

23 listopada 2015, Anna Augustyniak

Zaledwie sześcioma punktami przegrali w Warszawie podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela.