Sokół przegrał w Przemyślu

Dodano: 24 lutego 2016 10:56, Autor: Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna przegrała aż 30 punktami.
W niedzielę w Przemyślu podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrali kolejny mecz rundy rewanżowej grupy B II ligi koszykówki mężczyzn. Tym razem zmierzyli się z drużyną MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl. Sokół przegrał ten mecz 85:55.

Od początku spotkania drużyna gospodarzy nie oddawała prowadzenia, jednak nic nie zapowiadało tak dużej przegranej Sokoła. Do przerwy Gimbaskets2 Przemyśl prowadził 39:32. W ostatnich dwóch kwartach gra gospodarzy była była jeszcze skuteczniejsza. Mecz zakończył się wynikiem 85:55 dla MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl.

Po przegranym meczu Sokół spadł z 4. miejsca w tabeli, na które awansował po poprzednim meczu. Obecnie ponownie zajmuje miejsce 5. Z kolei MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl wrócił na miejsce 4. z miejsca 5.

Kolejny mecz Sokoła odbędzie się już w najbliższą niedzielę 28 lutego w Ostrowi. Początek meczu o godz. 20:00. Sokół zmierzy się wówczas z KS Rosa Sport Radom. Będzie to przedostatni mecz rundy rewanżowej.

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 85:55
(23:13) (16:19) (24:13) (22:10)

Sokół: Jaworski 15 pkt., Wojtyński 13 pkt., Barszcz 11 pkt., Skarpetowski 8 pkt., Witosławski 7 pkt., Grudziński 1 pkt., Grabowski, Wilczyński.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Sokół przegrał jednym punktem (zdjęcia, wideo)

15 lutego 2016, Anna Augustyniak

Mimo sobotniej przegranej Sokół awansował w tabeli grupy B II ligi.

Sokół wygrał z wiceliderem

8 lutego 2016, OKK Sokół, red. Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna koszykówki po raz kolejny pokazała, że jest w świetnej formie.

Cenne zwycięstwo Sokoła (zdjęcia, wideo)

1 lutego 2016, Anna Augustyniak

Mimo słabej skuteczności rzutów zawodnicy Sokoła wygrali sobotni mecz w Ostrowi.