Sokół przegrał z Rosą Sport Radom (zdjęcia, wideo)

Dodano: 29 lutego 2016 14:34, Autor: Anna Augustyniak

Niedzielny mecz Sokoła zakończył się jego przegraną.
Przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela była drużyna Rosa Sport Radom. Przedostatni mecz w rundzie rewanżowej grupy B II ligi zakończył się porażką ostrowskiej drużyny. Drużyna z Radomia wygrała 82:76.

Od początku meczu rywale Sokoła grali skuteczniej. Po zdobyciu pierwszych punktów przez ostrowską drużynę goście z Radomia pokazali dobrą formę i już po 5 minutach meczu prowadzili 14:4. Sokół starał się nadrobić straty, jednak do końca meczu nie udało mu się odzyskać prowadzenia.

Druga kwarta spotkania to bardzo skuteczna gra gości. W szesnastej minucie meczu Rosa Sport Radom prowadziła 16 punktami. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 42:32 dla Radomia.

Po przerwie Sokół grał znacznie lepiej i szybko nadrobił stracone punkty. W połowie trzeciej kwarty Rosa Sport Radom prowadziła już tylko dwoma punktami - 50:48. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 82:76 dla gości.

Mecz Sokoła z Rosą Sport Radom odbył się 28 lutego w Ostrowi. Przed Sokołem, który znajduje się na 5. miejscu w tabeli grupy B II ligi, ostatni mecz rundy rewanżowej.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Ostrowska drużyna przegrała aż 30 punktami.

Sokół przegrał jednym punktem (zdjęcia, wideo)