Sokół przegrał mecz w Łodzi (tabela)

Dodano: 31 października 2016 12:51, Autor: Anna Augustyniak

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała tak dużej przegranej ostrowskiej drużyny.
W niedzielne popołudnie Sokół rozegrał na wyjeździe - w Łodzi - kolejny mecz. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzyli się z AZS ŁKS UŁ SG Łódź. Spotkanie zakończyło się przegraną ostrowskiej drużyny.

Zawodnicy Sokoła na początku meczu grali dobrze. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 22:18 dla drużyny z Łodzi. W drugiej odsłonie spotkania Sokół odrobił 2 punkty i przed przerwą ŁKS AZS UŁ SG Łódź prowadziła tylko 34:32.

Niestety, po przerwie skuteczność rzutów ostrowskich zawodników zawiodła. Od połowy trzeciej kwarty zespół z Łodzi szybko powiększał swoją przewagę. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 77:53.

Dużą rolę w zwycięstwie gospodarzy odegrali rezerwowi. W łódzkiej drużynie rezerwowi zdobyli 28 punktów, podczas gdy w Sokole - 10 punktów.

Mecz odbył się 30 października. Kolejne spotkanie Sokół rozegra w Ostrowi już 5 listopada. Jego przeciwnikiem będzie drużyna KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.

ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka 77:53
(22:18) (12:14) (21:9) (22:12)

Sokół: Szczerbatiuk 13 pkt, Słoniewski 10 pkt, Grudziński 10 pkt, Niedbalski 6 pkt, Koźluk 6 pkt, Skarpetowski 4 pkt, Barszcz 4 pkt, Zadroga.

ŁKS AZS UŁ SG Łódź: Bartoszewicz 13 pkt, Gwardecki 13 pkt, Tonkiel 12 pkt, Kochaniak 8 pkt, Kuczmera 8 pkt, Wal 7 pkt, Dominiak 5 pkt, Mazurowicz 4 pkt, Dróżdż 3 pkt, Fabiszewski 2 pkt, Trepka 2 pkt, Witczak.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Sokół nie dał rady zawodnikom KK Warszawa (zdjęcia, wideo)

27 października 2016, Anna Augustyniak

Wczoraj Sokół rozegrał kolejny mecz w ramach grupy B II ligi koszykówki.

Sokół ponownie na pozycji wicelidera tabeli (tabela)

24 października 2016, Anna Augustyniak

Po niedzielnym meczu na wyjeździe Sokół ponownie znalazł się na 2. miejscu w tabeli grupy B II ligi koszykówki.

Sokół o włos od wygranej (zdjęcia, wideo)