ZKS Stal Stalowa Wola tym razem lepsza od Sokoła (zdjęcia, wideo)

Dodano: 8 stycznia 2017 10:23, Autor: Anna Augustyniak

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela mają za sobą niezbyt udane spotkanie w ramach 16. kolejki grupy B II ligi koszykówki.
6 stycznia na ostrowskiej hali MOSiR przy ulicy Trębickiego Sokół podjął drużynę ZKS Stal Stalowa Wola. Pierwszy mecz w tym sezonie z ZKS Stal zakończył się zwycięstwem Sokoła. Tym razem jednak role się odwróciły i drużyna gości wygrała 59:75.

Już od pierwszych minut meczu obie drużyny zacięcie walczyły o przewagę. W trakcie pierwszej kwarty prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie. Na dwie minuty przed jej końcem goście wyszli na prowadzenie i nie oddali go już do końca spotkania. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 21:24 z przewagą ZKS Stal. Aż do połowy ostatniej kwarty przewaga punktowa zespołu ze Stalowej Woli stale rosła. Na 5 minut przed końcem spotkania Sokół przegrywał 47:70. W ostatnich minutach meczu ostrowscy zawodnicy nadrobili kilka punktów i ostatecznie przegrali 59:75.

Kolejny mecz Sokół rozegra już dzisiaj na wyjeździe. Tym razem jego przeciwnikiem będzie wicelider tabeli, Syntex Księżak Łowicz. Ponownie Sokół zagra w Ostrowi 14 stycznia z AZS PŚK Galeria Echo Kielce. Początek meczu o godz. 18:00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - ZKS Stal Stalowa Wola 59:75
(21:24, 13:23, 13:17, 12:11)

Sokół: Słoniewski 18 pkt, Koźluk 12 pkt, Barszcz 12 pkt, Grudziński 9 pkt, Szczerbatiuk 5 pkt, Skarpetowski 2 pkt, Niedbalski 1 pkt, Ryfa, Siwek, Wilczyński, Grabowski.

Źródło:live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Sokół rozpoczął nowy rok od wygranej (zdjęcia, wideo)

5 stycznia 2017, OKK Sokół, red. Anna Augustyniak

Zwycięstwem zakończył się wczorajszy mecz Sokoła w Ostrowi.

Sokół przegrał z Rosą Sport Radom

28 grudnia 2016, Anna Augustyniak

Ostatni mecz w tym roku Sokół rozegrał na wyjeździe.

Sokół przegrał w Kutnie

13 grudnia 2016, Anna Augustyniak

Po dwutygodniowej przerwie Sokół rozegrał kolejny mecz w ramach rozgrywek grupy B II ligi koszykówki.