Reklama

Ostrów Mazowiecka – reklama w Internecie

Czy warto się reklamować?

Wszyscy doskonale wiemy, że reklama stanowi dźwignię handlu. Jest ona nieodłącznym elementem działalności każdej firmy, zarówno handlowej jak i usługowej. Na każdym kroku przekonujemy się, że jest ona obecna we wszystkich sferach naszego życia: ulotki w skrzynkach pocztowych, bilbordy na mieście, reklamy w telewizji, radiu i prasie, banery na stronach internetowych oraz reklamy w mediach społecznościowych. Duże firmy wydają miliony złotych, aby dotrzeć do swoich klientów.

Dzięki reklamie zapewniasz swojej firmie rozpoznawalność oraz przewagę nad konkurencją. Rezygnując z reklamy, tracisz możliwość dotarcia do ogromnej bazy potencjalnych klientów, którzy mogliby wybrać właśnie Ciebie. Czy będąc tego świadomym, możesz sobie na to pozwolić?

Dlaczego warto umieścić reklamę na Ostrowskim Portalu Internetowym?

Reklama w sieci jest aktualnie najskuteczniejszą formą reklamy. Jest znacznie tańsza niż w przypadku prasy drukowanej bądź radia i pozwala łatwiej określić swoją skuteczność. Dzięki statystykom wiemy dokładnie, ile odnotowano kliknięć w banner lub ile było wyświetleń danego artykułu.

Lokalne portale internetowe cieszą się coraz większą popularnością, gdyż dostarczają nam codziennie nowych, unikalnych i interesujących treści. Wybierając reklamę na Ostrowskim Portalu Internetowym - portalu z tradycją - zyskujesz gwarancję, że Twoja reklama będzie miała zasięg lokalny i trafi w szczególności do klientów z obszaru działalności Twojej firmy.

Ostrowski Portal Internetowy został założony w 2001 roku i notuje miesięcznie blisko 1 milion odsłon. Odwiedza go miesięcznie ponad 50 tysięcy unikalnych użytkowników. Tysiące użytkowników codziennie przegląda portal poszukując najświeższych informacji, umieszczając i przeglądając ogłoszenia, a także uczestnicząc w dyskusjach na forum.

Każdy z nich ma szansę zobaczyć Twoją reklamę!

Reklama graficzna

Reklama graficzna to bardzo dobry sposób na prezentację swojej oferty, poinformowanie mieszkańców o promocjach, budowanie wizerunku firmy. Reklamy są dobrze widoczne i tak prezentowane na stronie, by rzucały się w oczy, ale nie przeszkadzały w korzystaniu z portalu.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany to dłuższy materiał, w którym możesz opowiedzieć o swojej firmie, produktach i usługach. Przekonać czytelnika, dlaczego są one ważne i wartościowe. Artykuł prezentowany jest wśród innych materiałów redakcji, jest więc chętnie czytany. To także bardzo dobra opcja dla firm stawiających na pozycjonowanie lokalne. Artykuły sponsorowane pozwalają na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce Google i dotarcie dzięki temu do większej liczby klientów. Przygotowanie treści artykułu można zlecić naszej redakcji.

Prezentacja firmy w katalogu firm

Katalog firm to miejsce, gdzie nasi czytelnicy mogą odnaleźć lokalne firmy z przeróżnych branż. Skoro ich szukają, to potencjalnie są już zainteresowani Twoją firmą! Musisz tylko dodać prezentację swojej firmy, aby mogli do Ciebie trafić.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
+48 660 082 269

Napisz:
[email protected]

Wypełnij formularz:

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]