Reklama

"Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie." – Mark Twain

Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama stanowi dźwignię handlu. Na każdym kroku przekonujemy się, że jest ona obecna we wszystkich sferach naszego życia, jest nieodłącznym elementem zarówno rynku, jak i gospodarki. Natomiast internet jest miejscem, gdzie użytkownicy mogą dopasować reklamę idealnie do swoich potrzeb.


Ostrowski Portal Internetowy został założony w 2001 roku i notuje miesięcznie ponad 1 milion odsłon. Odwiedza go 60 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Wyobraź sobie, że każdy z nich zobaczy Twoją reklamę!


Mamy do zaoferowania następujące formy reklam:

reklama graficzna (banerowa)
artykuł sponsorowany
prezentacja rozszerzona w katalogu firm


REKLAMA GRAFICZNA

Reklama graficzna jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy internetowej. Ostrowski Portal Internetowy oferuje Państwu cztery rodzaje reklam graficznych. Największe z nich to billboard i double billboard, które znajdują się na górze strony. Kolejny typ reklamy - rectagle jest wyświetlany w prawej kolumnie centralnej części strony, natomiast double banner oraz banner znajdziesz pomiędzy artykułami, ogłszeniami i wypowiedziami na forum. Ostatnią formą reklamy graficznej jaką ofertuje Ostrowski Portal Internetowy jest double module oraz module, wyświetlane po prawej stronie portalu.


Oprócz strony głównej, reklamy graficzne można umiescić w działach: aktualności, forum, ogłoszenia - od Państwa zależy gdzie i w ilu działach ma znajdować się Państwa reklama.ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Artykuł sponsorowany, jako forma reklamy w internecie z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Artykuł sponsorowany na Ostrowskim Portalu Internetowym jest widoczny zaraz po wejściu na stronę główną oraz w zakładkę aktualności. Mogą Państwo zamieścić w nim nie tylko tekst lecz również zdjęcia, plakat reklamowy, a nawet wideo.KATALOG FIRM

Katalog firm na Ostrowskim Portalu Internetowym to doskonałe miejsce do wyróżnienia oferty Państwa firmy na tle innych, konkurencyjnych przedsiębiorstw. Prezentacja rozszerzona firmy poza wyróżnieniem umożliwia publikację pełnych danych teleadresowych, mapy, opisu firmy, profilu działalności, logotypu, galerii zdjęć firmy oraz produktów.CHCESZ ZAMÓWIĆ REKLAMĘ? MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Ostrowski Portal Internetowy
Biuro Reklamy
ul. Broniewskiego 2 /3 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka
telefon: +48 660-082-269
[email protected]

"Skoro reklama jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej ilości osób to nikogo nie powinien zdziwić fakt, iż faktycznie jest ona dobra."

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]