Pracowite wakacje w ZPPO w Broku (zdjęcia)

Dodano: 9 września 2013 13:18, Autor: UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Wakacje to idealny moment do przeprowadzania mniejszych i większych prac remontowych w placówkach oświatowych, czego dowodem mogą być zmiany dokonane w ZPPO w Broku.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrektor szkoły pani Joanny Ciskowskiej, współpracy z rodzicami, nauczycielami oraz pracownikami placówki udało się zdążyć z pracami wewnątrz szkoły przed rozpoczęciem roku szkolnego 2013/2014.

Odświeżone zostały ściany na korytarzu szkolnym oraz w klasach. Powstały sale tematyczne, w których umieszczono murale na ścianach, pasujących do ich profilu. Dzięki temu pracownia przyrodnicza, historyczna oraz polonistyczna uległy metamorfozie. Sale klas I - II zdobią postacie z bajek. Zakupiono nowe dywaniki i pomoce szkolne ze środków własnych szkoły. W wielu klasach pojawiły się rolety, tablice multimedialne i nowe meble.
REKLAMA


Całkowitej odmianie uległ także pokój nauczycielski, który również zyskał nowe oblicze. Dzięki nowym meblom, krzesłom i stolikom oraz odświeżeniu ścian stał się miejscem, w którym w komfortowych warunkach będą mogli przebywać pedagodzy szkoły.

ZPPO w Broku od września ubiegłego roku postawiło sobie za cel położyć duży nacisk na naprawy i remonty, które odmienią wizerunek szkoły i pozwolą dzieciom cieszyć się z estetycznej i nowoczesnej placówki i konsekwentnie realizuje swój plan.


źródło zdj. UG Brok

Zobacz również

Rozpoczęcie roku szkolnego w Broku (zdjęcia)

5 września 2013, UG Brok, red. Agnieszka Pleńska

Po dwóch miesiącach wakacji i błogiego lenistwa przyszedł czas na naukę i rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.

Remont dawnego Domu Kultury w Broku

3 września 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Budynek dawnego Domu Kultury przy ul. Pułtuskiej w Broku przechodzi modernizację.

Prawie 300 tysięcy dla szkoły w Broku

20 sierpnia 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Broku otrzymał środki na modernizację i doposażenie. Prace związane z remontami i modernizacją będą prowadzone w ciągu roku szkolnego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]