Pracowite wakacje w ZPPO w Broku (zdjęcia)

Dodano: 9 września 2013 13:18, Autor: UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Wakacje to idealny moment do przeprowadzania mniejszych i większych prac remontowych w placówkach oświatowych, czego dowodem mogą być zmiany dokonane w ZPPO w Broku.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrektor szkoły pani Joanny Ciskowskiej, współpracy z rodzicami, nauczycielami oraz pracownikami placówki udało się zdążyć z pracami wewnątrz szkoły przed rozpoczęciem roku szkolnego 2013/2014.

Odświeżone zostały ściany na korytarzu szkolnym oraz w klasach. Powstały sale tematyczne, w których umieszczono murale na ścianach, pasujących do ich profilu. Dzięki temu pracownia przyrodnicza, historyczna oraz polonistyczna uległy metamorfozie. Sale klas I - II zdobią postacie z bajek. Zakupiono nowe dywaniki i pomoce szkolne ze środków własnych szkoły. W wielu klasach pojawiły się rolety, tablice multimedialne i nowe meble.
REKLAMA


Całkowitej odmianie uległ także pokój nauczycielski, który również zyskał nowe oblicze. Dzięki nowym meblom, krzesłom i stolikom oraz odświeżeniu ścian stał się miejscem, w którym w komfortowych warunkach będą mogli przebywać pedagodzy szkoły.

ZPPO w Broku od września ubiegłego roku postawiło sobie za cel położyć duży nacisk na naprawy i remonty, które odmienią wizerunek szkoły i pozwolą dzieciom cieszyć się z estetycznej i nowoczesnej placówki i konsekwentnie realizuje swój plan.


źródło zdj. UG Brok

Zobacz również

Rozpoczęcie roku szkolnego w Broku (zdjęcia)

5 września 2013, UG Brok, red. Agnieszka Pleńska

Po dwóch miesiącach wakacji i błogiego lenistwa przyszedł czas na naukę i rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.

Remont dawnego Domu Kultury w Broku

3 września 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Budynek dawnego Domu Kultury przy ul. Pułtuskiej w Broku przechodzi modernizację.

Prawie 300 tysięcy dla szkoły w Broku

20 sierpnia 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Broku otrzymał środki na modernizację i doposażenie. Prace związane z remontami i modernizacją będą prowadzone w ciągu roku szkolnego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]