Dzień Edukacji Narodowej w ZPPO w Broku (zdjęcia)

Dodano: 16 października 2013 09:30, Autor: UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Na uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej w ZPPO w Broku gościł Poseł Zbigniew Włodkowski.
W dniu 14 października przypada Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji w piątek 11 października odbyła się uroczysta akademia, którą uświetnili swoją obecnością: Zbigniew Włodkowski Poseł na Sejm RP VII kadencji, były Wiceminister Oświaty, Burmistrz Miasta i Gminy Brok Marek Młyński, Sekretarz Miasta i Gminy Brok Tomasz Skibicki, Skarbnik Hanna Zając, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaczkowie Starym Grażyna Borowa wraz ze współpracownikami, Przewodnicząca Rady Rodziców Teresa Karwacka, emerytowani i obecni nauczyciele szkoły, jej pracownicy oraz uczniowie.
REKLAMA


Podczas uroczystości Poseł wraz z Burmistrzem Broku odznaczyli Annę Siwek, nauczycielkę biologii, chemii i języka niemieckiego Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej, przyznanym przez Minister Edukacji Narodowej. Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy otrzymała Joanna Ciskowska, dyrektor ZPPO w Broku.

W dalszej części uroczystości Dyrektor Szkoły Joanna Ciskowska podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę, życzliwość i serdeczność, którymi nauczyciele niezmiennie obdarzają uczniów. Za to, że są kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw, a następnie wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy wyróżnili się w pracy zawodowej. Nagrody otrzymali: Małgorzata Marczyk, Ewa Mieczkowska, Anna Siwek, Krystyna Szulęcka, Edyta Cenzer, Bożena Mieczkowska, Lidia Rosińska, Małgorzata Sztandera, Sylwia Lewandowska, Sylwia Nejfeld, Dorota Bronisz oraz Barbara Wiszowata.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej była też okazją, aby złożyć gratulacje i wręczyć akty mianowania, nauczycielom: Edycie Cenzer oraz Sylwii Lewandowskiej.

Słowa podziękowania oraz upominki zostały skierowane także do rodziców, którzy są partnerami nauczycieli w skutecznej edukacji.

Na zakończenie akademii rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów szkoły. Montaż słowno - muzyczny zawierał wiersze skierowane do nauczycieli oraz humorystyczne scenki z życia szkoły, które zostały zwieńczone muzycznym "podziękowaniem" wyśpiewanym pedagogom.

Całość uroczystości zwieńczyły życzenia i kwiaty od młodzieży dla dyrekcji, nauczycieli oraz zaproszonych gości.


źródło zdj. UG Brok

Zobacz również

Mammobus zawita do Broku

14 października 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, w ramach tej akcji Gminę Brok odwiedzi Mammobus.

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Brok

13 października 2013, UG Brok, red. Agnieszka Pleńska

Gmina Brok podpisała umowę o dofinansowanie projektu, dzięki któremu m.in. 80 gospodarstw domowych z terenu gminy otrzyma dostęp do internetu.

Trzech karateków z Broku w składzie Reprezentacji Polski (zdjęcia)

12 października 2013, BKKK, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnicy trenujący w Brokowskim Klubie Karate Kyokushinkai zostali powołani w skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów Karate Kyokushin.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]