Złoto dla Tobiasza, brąz dla Mateusza

Dodano: 30 października 2013 08:32, Autor: UOLKA sekcja bokserska, red. Agnieszka Pleńska

W ubiegłym tygodniu w Łomży odbył się Puchar Polski Kadetów w boksie, grupa wiekowa 15-16 lat. Zawodnicy UOLKA Ostrów Mazowiecka wywalczyli brąz i złoto.
Podczas Pucharu Polski Kadetów w boksie, 24-27 października w barwach UOLKA Ostrów Mazowiecka po wcześniejszych eliminacjach na Mazowszu wystąpiło dwóch zawodników w wadze 66kg Orzech Tobiasz i w wadze 80kg Białach Mateusz.

Pierwszego dnia zawodów walki ćwierćfinałowe wygrali obaj zawodnicy z tym, że Orzech Tobiasz trafił na brązowego medalistę Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, zawodnika klubu Boks-Tur Łódź, Przepióra Marcina z którym wygrał jednogłośnie na punkty.
REKLAMA


W walkach półfinałowych Orzech pokonał przed czasem przez TKO w 2 rundzie Rusińskiego Wojciecha z OSIR Suwałki. Drugi z zawodników UOLKA Białach Mateusz nie wykorzystał szansy (nie boksował na miarę swoich możliwości, stać go na więcej) przegrywając z późniejszym triumfatorem tej wagi Kaczmarczykiem Mateuszem z klubu RUSHH Kielce, ostatecznie zajmując trzecie miejsce.

W dniu 27.10 odbyły się finały w których Orzech Tobiasz zajął 1 miejsce po bardzo ładnej walce w jego wykonaniu. Przeciwnikiem jego był Rogowski Adrian z klubu KS Cristal Białystok, który w walce tej liczony był dwa razy.

Podsumowując występ naszych zawodników w Pucharze Polski, który jest drugą po Mistrzostwach Polski najważniejszą imprezą Ogólnopolską w roku, zdobywając brązowy i złoty medal, mogę być zadowolony ze swoich zawodników. Na szczególną pochwałę zasługuje Orzech Tobiasz który w tym roku zdobył brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i teraz na Pucharze Polski zdobył złoty medal.











źródło zdj. UOLKA Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Trenuj boks z UOLKA

11 października 2013, UOLKA sekcja bokserska, red. Agnieszka Pleńska

Uczniowski Ostrowski Ludowy Klub Atletyczny zaprasza chętnych na treningi boksu w różnych formach.

I miejsce dla boksera UOLKA

30 września 2013, UOLKA, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnik Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego zajął pierwsze miejsce na XXII Międzynarodowym Turnieju Miast Kopernikańskich w Grudziądzu.

Brąz dla zawodnika UOLKA

21 sierpnia 2013, UOLKA sekcja bokserska, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnik UOLKA Tobiasz Orzech reprezentował ostrowski klub UOLKA na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie, która odbyła się na początku sierpnia w Łodzi.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Salon meblowy Grupy Forte S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wybierz komfort w swoim stylu

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]