EKONOMIK kibicuje z klasą

Dodano: 14 listopada 2013 08:43, Autor: Paulina Dzierzgowska, Ludwika Grabowska, red. A. Pleńska

7 listopada dzięki programowi "Kibicuj z klasą" młodzież ZS nr 2 wybrała się na mecz Ligi Europy Legia Warszawa - Trabzonspor. W obecności 14 tysięcy kibiców nasza drużyna uległa niestety 0-2 .
Mecz był bardzo emocjonującym widowiskiem, a kibice zgromadzeni na trybunach Pepsi Areny, w tym uczniowie EKONOMIKA, głośni dopingowali Legionistów. Spotkanie rozpoczęło się o 21:05. Legioniści trenowani przez Jana Urbana, mimo wszelkich kontuzji, weszli na murawę z uśmiechem, a kibice przywitali ich słynną piosenką Czesława Niemena "Sen o Warszawie".

W pierwszej połowie meczu trybuny ożyły po raz pierwszy w 20 minucie, gdy skrzydłowy Legii skierował piłkę do siatki. Kibiców Legii ogarnęła euforia, ale szybko okazało się, że przedwczesna, gdyż sędzia odgwizdał spalonego. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem, w drugiej zaś Trabzonspor zdobył dwa gole i tym samym Legia zaprzepaściła szansę na awans do Ligi Europy.

Mimo niepowodzeń Legionistów nadal wytrwale czekamy na kolejne mecze Legii, w których mielibyśmy możliwość uczestniczyć.

źródło zdj. ZS nr 2

W kwietniu 2014 roku odbędzie się uroczystość nadania imienia Powstańców Styczniowych i wręczenie sztandaru szkołom wchodzącym w skład Zespołu Szkół nr 2.

Ekonomik na szlagierze Legia Warszawa - Górnik Zabrze (zdjęcia)

25 września 2013, Eliza Szabłowska

Uczniowie z ostrowskiego Ekonomika, dzięki udziałowi w programie "Kibicuj z klasą", znowu mogli kibicować Legii na stadionie Pepsi Arena.

Ekonomik rozpoczął nowy rok szkolny (zdjęcia)

2 września 2013, Anna Krajewska-Polak

2 września br. w Zespole Szkół nr 2 rozpoczęło naukę 638 uczniów, z czego w klasach pierwszych aż 227. Powstał też nowy kierunek w zawodzie technik organizacji reklamy.