I Przegląd Przedszkolnej Piosenki Religijnej (zdjęcia)

Dodano: 25 listopada 2013 12:44, Autor: MP1, red. Agnieszka Pleńska

W miniony piątek w Miejskim Przedszkolu Nr 1 odbył się I Przegląd Przedszkolnej Piosenki Religijnej pod hasłem: "Radosnym śpiewem chwalimy Dobrego Boga".
21 listopada 2013 r., odbył się w Miejskim Przedszkolu Nr 1 Pierwszy Przegląd Przedszkolnej Piosenki Religijnej pod hasłem: "Radosnym śpiewem chwalimy Dobrego Boga". Celem tego wydarzenia było przybliżenie dzieciom formy modlitwy śpiewem, prezentacja talentów wokalnych, integrowanie środowisk przedszkolnych poprzez wspólne przeżywanie wiary w piosence, pląsie i zabawie.
REKLAMA


Patronat honorowy nad Przeglądem objęli: Ks. dr Jan Okuła- proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP, Danuta Janusz - Pierwszy Zastępca Burmistrza Miasta, siostra Nikodema Czarniecka oraz Małgorzata Zalewska - dyrektor naszego przedszkola. Podczas uroczystości gościliśmy również ks. Stanisława Kućmierowskiego oraz Bartosza Kublika - Przewodniczącego Rady Rodziców w przedszkolu, Dorotę Ziemczyk dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1, Wandę Zaręba dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 2, Małgorzatę Gołaszewską- dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 3 oraz przybyłe wraz z dziećmi Nauczycielki.

Do udziału w Przeglądzie Piosenki Religijnej zaproszone zostały dzieci z ostrowskich przedszkoli. Zgłosiło się 34 małych wykonawców, którzy zaprezentowali indywidualnie lub w chórkach 10 piosenek. Prezentacje poszczególnych wykonawców przeplatane były wspólnymi zabawami, pląsami, które powodowały, że wszyscy tworzyliśmy jedną wspólnotę. Na koniec, mali uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Mamy nadzieję, że I Przegląd Przedszkolnej Piosenki Religijnej wpisze się już na stałe w kalendarz wydarzeń przedszkolnych.

Fotorelację z I Przeglądu Przedszkolnej Piosenki Religijnej można obejrzeć w naszej galerii.Zobacz również

Załóż konto czytelnika i zamów książkę!

25 listopada 2013, BP, red. Sylwia Ratyńska

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrowi Mazowieckiej uruchomiła zdalną rejestrację, która pozwala samodzielnie założyć konto czytelnika i zamówić książki. Biblioteka zaprasza od poniedziałku do soboty.

Scena Kotłownia we własnym repertuarze

25 listopada 2013, Scena Kotłownia, red. Sylwia Ratyńska

To jeszcze nie koniec atrakcji jubileuszowych Sceny Kotłownia. W najbliższą sobotę aktorzy teatru zapraszają na najstarszy spektakl ze swojego repertuaru.

Jesienna OMK wystartuje 29 listopada

25 listopada 2013, Sylwia Ratyńska

Już po raz piąty na terenie Ostrowi Mazowieckiej pojawi się Ostrowska Masa Krytyczna. Bieżąca długość przejazdu przewidziana jest na 7 km.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]