MOSiR wygrywa Ligę Bowlingową (zdjęcia)

Dodano: 20 grudnia 2013 08:49, Autor: Sylwia Ratyńska

W środę odbyła się ostatnia kolejka Drużynowych Mistrzostwa w kręgle. W tym sezonie zwycięzcą okazała się drużyna z MOSiR'u, zdobywając łącznie 23 punkty.
18 grudnia razem z ostatnią kolejką odbyło się również podsumowanie całego sezonu. Dla najlepszych przygotowane były statuetki oraz puchary.

Wyniki IX kolejki przedstawiają się następująco:

Ostrowia - Zurad 350-429
Schneider II - TV Ostrów 429-427
Schneider I - Sąsiedzi 535-504
OK Chicken - Forte II 379-491
MOSiR - Forte I 469-392

W tym sezonie nagroda dla najlepszej zawodniczki powędrowała do Grażyny Walentowicz - reprezentantki MOSiR'u, która w rozgrywkach zdobyła okrągłe 1000 punktów. Tuż za nią z dorobkiem 932 pkt. uplasowała się Charucka Milena z TV Ostrów. Podium zamyka Borowa Katarzyna z Forte I - 841 punktów.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Grzybowski Marek, który uzyskał 1218 punktów. II miejsce zajął Grzybowski Mariusz, zdobywając 1160 pkt. - obaj Panowie są zawodnikami drużyny Sąsiadów. Brąz należy do Bardyszewskiego Łukasza z TV Ostrów z 1147 punktami na koncie.

Puchary oraz statuetki wręczał dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu - Waldemar Konarzewski.

A tak prezentują się ogólne statystyki:

Zapraszamy również na fotorelację z podsumowania:

Bowling: Sąsiedzi wychodzą na prowadzenie (zdjęcia)

10 grudnia 2013, Sylwia Ratyńska

Za nami VII Kolejka Drużynowych Mistrzostw w Kręgle. Na pierwszym miejscu uplasowali się Sąsiedzi, wygrywając z drużyną Ostrowi 489:384.

Wystartowały kolejne Drużynowe Mistrzostwa w kręgle

19 listopada 2013, Sylwia Ratyńska

Za nami druga już kolejka Ostrowskiej Ligii Bowlingu o Puchar Dyrektora MOSiR 2013. W zmaganiach międzyzakładowych do tej pory prowadzi Schneider II.

Zapisz swoją drużynę na Drużynowe Mistrzostwa w kręgle

24 października 2013, MOSiR, red. Sylwia Ratyńska

Do 6 listopada można zapisywać swoje drużyny na III Drużynowe Mistrzostwa w kręgle, organizowane przez MOSiR.