Dodano: 3 lutego 2014 10:40,
Autor: UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska
W Ratuszu można oglądać wystawę zdjęć "fotografia przede wszystkim" Klubu Fotograficznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.
Wystawę zdjęć "fotografia przede wszystkim" Klubu Fotograficznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej można oglądać w Ratuszu Miejskim od 31 stycznia.
REKLAMA
Uroczysty wernisaż odbędzie się 7 lutego o godzinie 16:00 w Sali Reprezentacyjnej Ratusza. Wstęp wolny.
29 stycznia 2014, UG Małkinia Górna, red. Agnieszka Pleńska
Uroczyste spotkanie z okazji święta Babci i Dziadka odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.