Warsztaty autoprezentacji dla młodzieży (zdjęcia)

Dodano: 19 lutego 2014 09:36, Autor: Sylwia Ratyńska

O tym jak występować publicznie lub też jak nauczyć się odpowiedniej autoprezentacji uczyła się młodzież na warsztatach, które odbyły się w ramach ferii zimowych z Miejskim Domem Kultury.
Warsztaty rozpoczęły się od części integracyjno-zapoznawczej, podczas której młodzież mogła lepiej się poznać, a także wypracować współpracę grupową. Blisko 3 godziny zajęć pozwoliły uczniom na odkrycie swojego drugiego oblicza, poznania sytuacji radzenia sobie z tremą oraz nabrania pewności siebie.

REKLAMAW ramach realizowanych warsztatów młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat autoprezentacji, poznać własny styl wystąpień publicznych. Każdy z uczestników mógł poznać dobre i złe strony prezentowania siebie przed innymi ludźmi. Pomóc w tym mogło kilka ćwiczeń, które miały na celu przede wszystkim integrację, ale również poszerzenie umiejętności szybkiej reakcji oraz oczywiście dobrą zabawę.


Zajęcia odbyły się 18 lutego, a poprowadził je psycholog Edgar Dybiński.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:A już za tydzień MDK zaprasza na kolejne tego typu spotkanie, a dokładnie na trening twórczego myślenia. Start godz. 17.00, mała sala MDK.

Zobacz również

Drugi dzień ferii z MDK (zdjęcia)

18 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Pacynkowe tajemnice poprzedzające przedstawienie teatralne - dwie atrakcje przygotowane przez Miejski Dom Kultury, które czekały na dzieci we wtorkowe południe.

BIG4BAND w ostrowskim kinie (zdjęcia)

18 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Na refleksyjny wieczór zaprosił Joachim Perlik razem ze swoim zespołem. Panowie wspominali tego wieczoru twórczość Czesława Niemena.

Warsztaty taneczne z Branko (zdjęcia)

17 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Okazuje się, że hip hop to nie tylko ciężka praca, ale też świetna zabawa. Mogła się o tym przekonać ostrowska młodzież, uczestnicząca w zajęciach z hip hop'u.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]