Warsztaty autoprezentacji dla młodzieży (zdjęcia)

Dodano: 19 lutego 2014 09:36, Autor: Sylwia Ratyńska

O tym jak występować publicznie lub też jak nauczyć się odpowiedniej autoprezentacji uczyła się młodzież na warsztatach, które odbyły się w ramach ferii zimowych z Miejskim Domem Kultury.
Warsztaty rozpoczęły się od części integracyjno-zapoznawczej, podczas której młodzież mogła lepiej się poznać, a także wypracować współpracę grupową. Blisko 3 godziny zajęć pozwoliły uczniom na odkrycie swojego drugiego oblicza, poznania sytuacji radzenia sobie z tremą oraz nabrania pewności siebie.

REKLAMAW ramach realizowanych warsztatów młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat autoprezentacji, poznać własny styl wystąpień publicznych. Każdy z uczestników mógł poznać dobre i złe strony prezentowania siebie przed innymi ludźmi. Pomóc w tym mogło kilka ćwiczeń, które miały na celu przede wszystkim integrację, ale również poszerzenie umiejętności szybkiej reakcji oraz oczywiście dobrą zabawę.


Zajęcia odbyły się 18 lutego, a poprowadził je psycholog Edgar Dybiński.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:A już za tydzień MDK zaprasza na kolejne tego typu spotkanie, a dokładnie na trening twórczego myślenia. Start godz. 17.00, mała sala MDK.

Zobacz również

Drugi dzień ferii z MDK (zdjęcia)

18 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Pacynkowe tajemnice poprzedzające przedstawienie teatralne - dwie atrakcje przygotowane przez Miejski Dom Kultury, które czekały na dzieci we wtorkowe południe.

BIG4BAND w ostrowskim kinie (zdjęcia)

18 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Na refleksyjny wieczór zaprosił Joachim Perlik razem ze swoim zespołem. Panowie wspominali tego wieczoru twórczość Czesława Niemena.

Warsztaty taneczne z Branko (zdjęcia)

17 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Okazuje się, że hip hop to nie tylko ciężka praca, ale też świetna zabawa. Mogła się o tym przekonać ostrowska młodzież, uczestnicząca w zajęciach z hip hop'u.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]