4 promile "za kółkiem"

Dodano: 14 marca 2014 11:02, Autor: KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Zaledwie dwa dni po akcji trzeźwość policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowce z prawie czterema promilami.
REKLAMA

12 marca na ul. 3 maja 55-letni mężczyzna kierował samochodem marki VW Golf mając we krwi prawie 4 promile alkoholu.



źródło zdj. KWP Radom

Zobacz również

Policja poszukuje świadków

11 marca 2014, KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Policja poszukuje świadków poniższych zdarzeń.

500mkw łąki poszło z dymem

11 marca 2014, KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

W tym roku na Mazowszu doszło do ponad 1000 pożarów suchych traw. Wczoraj w Małkini Górnej ktoś spowodował kolejny.

Zderzenie Opla z autobusem

11 marca 2014, KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Przyczyną tego wypadku było zbyt gwałtowne hamowanie. Na szczęście skończyło się na strachu.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]