Terminarz Mazowieckiej Ligi Seniorów - Wiosna 2004

Dodano: 22 marca 2004 22:27, Autor: Waldemar Konarzewski


Termin 16 20/21 marzec 2004 r sobota/niedziela :

ULKS CIÓŁKOWO - Boruta Kuczbork
Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Maz.
Skra Drobin - Makowianka Maków Maz.
Podlasie Sokołów - Stoczniowiec Płock
Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów
GKS Strzegowo - Mazowsze Płock
Piast Piastów - Legionovia II
Kasztelan Sierpc - Korona HID Ostrołęka

Termin 17 - 27/28 marzec 2004 r. sobota/niedziela :

Ostrovia Ostrów Maz. - Boruta Kuczbork
Kasztelan Sierpc - ULKS CIÓŁKOWO
Korona HID Ostrołęka - Piast Piastów
GKS Strzegowo - Legionovia II
Mazowsze Płock - Tęcza 34 Płońsk
MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów
Stoczniowiec Płock - Skra Drobin
Makowianka Maków Maz. - Żbik Nasielsk

Termin 18 - 3/4 kwiecień 2004 r, sobota/niedziela :

ULKS CIÓŁKOWO - Ostrovia Ostrów Maz.
Boruta Kuczbork - Makowianka Maków Maz.
Żbik Nasielsk - Stoczniowiec Płock
Skra Drobin - MKS Ciechanów
Podlasie Sokołów - Mazowsze Płock
Tęcza 34 Płońsk - Legionovia II
GKS Strzegowo - Korona HID Ostrołęka
Piast Piastów - Kasztelan Sierpc

Termin 19 8/9/10 kwiecień 2004r.- czwartek/piątek/sobota :

Makowianka Maków Maz. - Ostrovia Ostrów Maz.
Piast Piastów - ULKS CIÓŁKOWO
Kasztelan Sierpc - GKS Strzegowo
Korona HID Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk
Legionovia II - Podlasie Sokołów
Mazowsze Płock - Skra Drobin
MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk
Stoczniowiec Płock - Boruta Kuczbork

Termin 20 17/18 kwiecień 2004 r. sobota/niedziela :

Ostrovia Ostrów Maz. - Stoczniowiec Płock
ULKS CIÓŁKOWO - Makowianka Maków Maz
Boruta Kuczbork - MKS Ciechanów
Żbik Nasielsk - Mazowsze Płock
Skra Drobin - Legionovia II
Podlasie Sokołów - Korona HID Ostrołęka
Tęcza 34 Płońsk - Kasztelan Sierpc
GKS Strzegowo - Piast Piastów

Termin 21 - 24/25 kwiecień 2004 r. - sobota/niedziela :

MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Maz.
GKS Strzegowo - ULKS CIÓŁKOWO
Piast Piastów - Tęcza 34 Płońsk
Kasztelan Sierpc - Podlasie Sokołów
Korona HID Ostrołęka - Skra Drobin
Legionovia II - Żbik Nasielsk
Mazowsze Płock - Boruta Kuczbork
Stoczniowiec Płock - Makowianka Maków Maz.

Termin 22 1/2 maja 2004 r. sobota/niedziela :

Ostrovia Ostrów Maz. - Mazowsze Płock
ULKS CIÓŁKOWO - Stoczniowiec Płock
Makowianka Maków Maz. - MKS Ciechanów
Boruta Kuczbork - Legionovia II
Żbik Nasielsk - Korona HID Ostrołęka
Skra Drobin - Kasztelan Sierpc
Podlasie Sokołów - Piast Piastów
Tęcza 34 Płońsk - GKS Strzegowo

Termin 23 8/9 maja 2004 r. sobota/niedziela :

Legionovia II - Ostrovia Ostrów Maz.
Tęcza 34 Płońsk - ULKS CIÓŁKOWO
GKS Strzegowo - Podlasie Sokołów
Piast Piastów - Skra Drobin
Kasztelan Sierpc - Żbik Nasielsk
Korona HID Ostrołęka - Boruta Kuczbork
Mazowsze Płock - Makowianka Maków Maz
MKS Ciechanów - Stoczniowiec Płock

Termin 24 12 maja 2004 r. środa :

Ostrovia Ostrów Maz. - Korona HID Ostrołęka
ULKS CIÓŁKOWO - MKS Ciechanów
Stoczniowiec Płock - Mazowsze Płock
Makowianka Maków Maz. - Legionovia II
Boruta Kuczbork - Kasztelan Sierpc
Żbik Nasielsk - Piast Piastów
Skra Drobin - GKS Strzegowo
Podlasie Sokołów - Tęcza 34 Płońsk

Termin 25 15/16 maj 2004 r. sobota/niedziela :

Kasztelan Sierpc - Ostrovia Ostrów Maz.
Podlasie Sokołów - ULKS CIÓŁKOWO
Tęcza 34 Płońsk - Skra Drobin
GKS Strzegowo - Żbik Nasielsk
Piast Piastów - Boruta Kuczbork
Korona HID Ostrołęka - Makowianka Maków Maz.
Legionovia II - Stoczniowiec Płock
Mazowsze Płock - MKS Ciechanów

Termin 26 22/23 maja 2004 r. sobota/niedziela :

Ostrovia Ostrów Maz. - Piast Piastów
ULKS CIÓŁKOWO - Mazowsze Płock
MKS Ciechanów - Legionovia II
Stoczniowiec Płock - Korona HID Ostrołęka
Makowianka Maków Maz. - Kasztelan Sierpc
Boruta Kuczbork - GKS Strzegowo
Żbik Nasielsk - Tęcza 34 Płońsk
Skra Drobin - Podlasie Sokołów

Termin 27 29/30 maja 2004 r. sobota/niedziela :

GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Maz.
Skra Drobin - ULKS CIÓŁKOWO
Podlasie Sokołów - Żbik Nasielsk
Tęcza 34 Płońsk - Boruta Kuczbork
Piast Piastów - Makowianka Maków Maz.
Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock
Korona HID Ostrołęka - MKS Ciechanów
Legionovia II - Mazowsze Płock

Termin 28 5-6 czerwca 2004 r. sobota/niedziela :

Ostrovia Ostrów Maz. - Tęcza 34 Płońsk
ULKS CIÓŁKOWO - Legionovia II
Mazowsze Płock - Korona HID Ostrołęka
MKS Ciechanów - Kasztelan Sierpc
Stoczniowiec Płock - Piast Piastów
Makowianka Maków Maz. - GKS Strzegowo
Boruta Kuczbork - Podlasie Sokołów
Żbik Nasielsk - Skra Drobin

Termin 29 12/13 czerwca 2004 r. - sobota/niedziela :

Podlasie Sokołów - Ostrovia Ostrów Maz.
Żbik Nasielsk - ULKS CIÓŁKOWO
Skra Drobin - Boruta Kuczbork
Tęcza 34 Płońsk - Makowianka Maków Maz.
GKS Strzegowo - Stoczniowiec Płock
Piast Piastów - MKS Ciechanów
Kasztelan Sierpc - Mazowsze Płock
Korona HID Ostrołęka - Legionovia II

Termin 30 19 czerwiec 2004 r. - sobota godz. 16.00 :

Ostrovia Ostrów Maz. - Skra Drobin
ULKS CIÓŁKOWO - Korona HID Ostrołęka
Legionovia II - Kasztelan Sierpc
Mazowsze Płock - Piast Piastów
MKS Ciechanów - GKS Strzegowo
Stoczniowiec Płock - Tęcza 34 Płońsk
Makowianka Maków Maz. - Podlasie Sokołów
Boruta Kuczbork - Żbik Nasielsk



Katalog firm promowane

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

ul. Sikorskiego 6 (wejście od Inwalidów)
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]