Koszykówka - IV Miejska Gimnazjada (13 marca)

Dodano: 28 marca 2004 11:50, Autor: Waldemar Konarzewski


W sobotę 13, następnie 20 marca, chłopcy ze szkół gimnzjalnych rozegrali turniej w koszykówce zaliczany do IV MG.

Wyniki I i II turnieju:
GIMNAZJUM NR 1 - GIMNAZJUM NR 2 28:17 (4:3,11:4,3:6,10:4)
G 1:K. Klewaczew 16, Ł. Godlewski 6, M. Garczyk 2, Ł. Radziejewski 4, D. Spinek, R. Ziółkowski, K. Wojno, K. Zarychta, M. Zalewski.
G 2: Ł. Krych 2, M. warchol 5, A. Dudziak 4, M. Śladewski 2, D. Szumiński, M. Strzelecki.

GIMNAZJUM NR 3 - GIMNAZJUM NR 4 48:9 (8:2,11:4,12:3,17:0)
G 3: T. Konarzewski 17, R. Winiarski 6, M. Sobociński 7, M. Tyl 2, K. Kowalski 6, M. Wakulicz 6, R. Mysiołowski 2, P. Gutowwki 2, K. Feliga, K. Frądczyk.
G 4: A. Chudzik 5, M. Tomala 2, Ł. Kossowski, M. Żebrowski , S. Pająk 2, A. Stachacz, A. Sandomierski, P. Cudzich, M. Strąkowski, Ł. Listwan.

GIMNAZJUM NR 3 - GIMNAZJUM NR 1 32:11 (5:7,8:0,5:0,14:4)
G 3: T. Konarzewski 14, M. winiarski 4, M. Sobociński 3, M. Tyl 6, M. Wakulicz 5.
G 1: K. Klewaczew 4, Ł. Godlewski 7.

GIMNAZJUM NR 4 - GIMNAZJUM NR 2 42:18 (8:1,14:3,6:10,14:4)
G 4: A. Chodzik 4, M. Tomala 8, M. Żebrowski 16, S. Pająk 6, A. Stachacz 8.
G 2: Ł. Krych 3, M. Warchoł 7, A. Dudziak 4, Ł. Napiórkowski 2, M. Śladewski 2.

GIMNAZIUM NR 3- GIMNAZJUM NR 2 51:11 (17:2,5:2,12:5,17:2)
G 3: T. Konarzewski 17, M. Sobociński 6, R. Winiarski 6, M. Wakulicz 10, K. Feliga 2, K. Kowalski 7, R. Mysiołowski 2, K. Frądczyk 1.
G 2: M. Warchoł 8, A. Dudziak 1,K. Świderek 2.

GIMNAZJUM NR 1 - GIMNAZJUM NR 4 50:13 (10:4,11:2,15:4,14:3)
G 1: K. Klewaczew 22, K. Duda 2, M. Zalewski 2, Ł. Radziejewski 4, M. Garczyk 2, R. Ziułkowski 2, Ł. Godlewski 16.
G 4: A. Chudzik 3, M. Tomala 4, M. Żebrowski 4, A. Sandomierski 2.

Końcowa tabela turnieju:
Lp.SzkołaPkt.Bilans
1. GIMNAZJUM NR 3 6 121:31
2. GIMNAZJUM NR 1 5 89:62
3. GIMNAZJUM NR 4 4 64:116
4. GIMNAZJUM NR 2 3 46:121

Zakończyły także turniej koszykówki dziewczęta.

Wyniki ostatnich spotkań:
GIMNAZJUM NR 3 - GIMNAZJUM NR 4 18:13 (2:2,5:4,5:4,6:3)
G 3: K. Świercz 6, K. Bojska 5, A. Kubat 2, M. Michalak 3, K. Kajas 2.
G 4: M. Kolczyńska 5, A. Knap 6, N. Dawidczyk 2.

GIMNAZJUM NR 1 - GIMNAZJUM NR 2 31:10 (4:2,4:1,9:3,14:4)
G 1: M. Świderska 13, M. Zawistowska 2, K. Duda 4, K. Stańczuk 2, J. Kwiatkowska 4, D. Cieśluk 2.

Końcowa tabela turnieju:
Lp.SzkołaPkt.Bilans
1. GIMNAZJUM NR 3 6 98:24
2. GIMNAZJUM NR 4 5 69:37
3. GIMNAZJUM NR 1 4 49:82
4. GIMNAZJUM NR 2 3 22:95

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

APG Adam Kruk

Stok 81
07-310 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]