MLS - Runda jesienna

Dodano: 28 marca 2004 12:04, Autor: Waldemar Konarzewski


Do faworytów ligi przed sezonem zaliczano Piasta, Koronę, Podlasie i Żbik. W trakcie rozgrywek z tego grona odpadło najpierw Podlasie, a następnie Korona Ostrołęka. W ich miejsce pojawił się beniaminek ligi Mazowsze Płock oraz rzutem na taśmę Kasztelan Sierpc. Te cztery zespoły (Żbik, Piast, Mazowsze, Kasztelan), prawdopodobnie między sobą, podzielą dwa miejsca dające awans do IV ligi.
Za wspomnianą czwórką znajdują się zespoły, które rundę wiosenną przeznacza na przygotowania swoich drużyn o ewentualny awans w roku następnym. Myslę tu o rezerwach Legionovii, Koronie, Podlasiu Sokołów i Borucie Kuczbork.
Od tych zespołów, zaczynają się drużyny, które walczyć będą o utrzymanie się w Mazowieckiej Lidze Seniorów. Na dziś dzisiejszy trudno jednoznacznie skazywać którąkolwiek drużynę na pożegnanie się z MLS, gdyż z informacji dochodzących z okresu przygotowawczego poszczególnych zespołów, można przypuszczać, że wszystkie one walczyć będą dalej walczyć o swój ligowy byt.

Katalog firm promowane

APG Adam Kruk

Stok 81
07-310 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

Emira - Skład Budowlany

ul. Stanisława Duboisa 99 B
07-300 Ostrów Mazowiecka

Stolarka i materiały budowlane, materiały wykończeniowe, narzędzia!

Personal Beauty Expert

ul. Słowackiego 1 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Twój osobisty doradca do spraw urody !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]