XVII kolejka MLS. Jeden celny strzał i trzy punkty dla gości.

Dodano: 31 marca 2004 23:19, Autor: Waldemar Konarzewski

OSTROVIA Ostrów Maz. - BORUTA Kuczbork 0:1 (0:0)
Bramka: P. Olszewski 85.
Sędziował: Gozdek (Siedlce).
Widzów: 200.

Ostovia: Adamski - E. Szyszkowski, Krzak, Kacprzak, S.Szyszkowski, Wilczewski, Różański, Jaworski, Śledziński, Rępa (75 Kempisty), Kesler.

Pomimo dobrej gry, zespół Ostrovii, poniósł w sobotę drugą porażkę w rundzie wiosennej. Była to przegrana bardzo pechowa, gdyż przez większość spotkania, to nasza drużyna dominowała na boisku.
Pierwsze minuty sobotniego meczu były bardzo wyrównane. Z czasem zarysowywała się przewaga naszego zespołu. Jednak oprócz kilku strzałów z dystansu, brakowało klarownych sytuacji na zdobycie bramki. Po dobrej pierwszej połowie, jeszcze lepiej zagrali nasi zawodnicy w drugiej odsłonie. Z minuty na minutę rosła przewaga, a z nią przybywało sytuacji bramkowych. Wielokrotne dośrodkowania jednak nie przynosiły wciąż efektu. Szczęścia brakowało także po strzałach z dystansu J. Jaworskiego i T. Repy. W 74 minucie nasz zespól miał najlepszą sytuację na bramkę. Po koronkowej akcji S. Różańskiego i D. Wilczewskiego z lewej strony boiska, w idealnej sytuacji znalazł najpierw T. Rępa, a następnie P. Śledzinski. Niestety, obaj jej nie wykorzystali. Niewykorzystanie tej o raz innych sytuacji, srogo się zemściło, bowiem w 85 minucie po błędach naszej defensywy, Paweł Olszewski jedynym celnym strzałem w tej części gry wykonywanym przez gości, pozbawił nasz zespół, przynamniej punktu.

W kolejnym meczu zespół Ostovii spotka się na wyjeździe z UKS Ciółkowo
PS: Dobrze rozpoczęli tegoroczny sezon juniorzy młodsi Ostrovii, którzy w niedziele pokonali KS Łomianki 3:1.