KS Ostrovia. XIX Kolejka MLS. Porażka na własne życzenie

Dodano: 16 kwietnia 2004 23:07, Autor: Waldemar Konarzewski

W Wielki Piątek nas zespół rozegrał czwarty mecz w tegorocznym sezonie, ulegając niestety w Makowie 0:4. Duża presja wynikająca z wagi spotkania, spowodowała, że nasi piłkarze nie pokazali w ciągu 90 minut swoich prawdziwych możliwość i stąd dotkliwa porażka.
O losach meczu zadecydowało pierwsze 45 minut, w których drużyna Makowianki potrafiła wykorzystać nadarzające się sytuacje bramkowe, natomiast nasz zespół oprócz dwóch dogodnych pozycji strzeleckich, więcej uwagi poświęcił wzajemnym kłótniom.
Brak atmosfery w drużynie Ostrovii szybko wykorzystali gospodarze, którzy po prostopadłych podaniach czterokrotnie znaleźli się w sytuacjach sam na sam z Pawłem Adamskim, wykorzystuję na szczęście z nich tylko dwie. Trzeciego gola, a w kolejności pierwszego, Makowienie także zdobyli nie bez udziału naszych zawodników, którzy zbyt łatwo dopuścili do dośrodkowania z prawej strony.
Inaczej wyglądało jeśli chodzi o nasz zespół drugie 45 minut. Na boisku nie słychać było krzyków, a tylko podpowiadanie sobie. Od razu inaczej układała się gra. To nasz zespół przejął całkowicie inicjatywę, wypracowując sobie wiele dogodnych pozycji do zdobycia gola. Był słupek, poprzeczka oraz wiele bardzo groźnych dośrodkowań. Zabrakło jednak skuteczności. Jednak kto wie jak by się ułożył mecz, gdyby nasi piłkarze szybko w drugiej połowie zdobyli bramkę, tym bardziej, że gospodarze z minuty na minutę tracili siły. Szkoda tym bardziej przespanej pierwszej połowy.

MAKOWIANKA Maków Maz. - OSTROVIA Ostrów Maz. 4:0 (3:0)
Bramki: Duda 22, Piechociński 29, Olkowski 38, Piątek 90 k.
Ostrovia: Adamski - E. Szyszkowski (25 Brzostek), Kacprzak, Krzak, S. Szyszkowski, Wilczewski, Rolek, Różański, Jaworski (46 Rępa), Śledziński, Kesler.