KS Ostrovia. XX Kolejka MLS. Wielka niemoc

Dodano: 22 kwietnia 2004 15:30, Autor: Waldemar Konarzewski

Spotkanie ze Stoczniowcem było meczem o tzw 6 punktów. Niestety, zakończyło się ono przegraną naszej drużyny, co stawia ją w bardzo trudnej sytuacji.
Od początku sobotniego meczu, inicjatywę przejęli nasi zawodnicy. Jednak mało było składnych akcji. Z czasem co raz śmielej zaczęli grać goście. W 29 minucie wykorzystali oni niezdecydowanie naszych obrońców na prawej stronie boiska. Janiszkiewicz dośrodkował, a akcję zakończył nie pilnowany Mariusz Krzewicki, który z najbliższej odległości pokonał P. Adamskiego. Chwile potem mogło być 1:1, ale piłkę z pustej bramki po strzale D. Wilczewskiego, wybili obrońcy Stoczniowca.
Przewagę nasz zespół posiadał także w drugiej połowie. Było kilka groźnych dośrodkowań, ale podobnie jak w poprzednich meczach, niestety nie zakończonych powodzeniem. Nasi piłkarze do końca walczyli o zmianę wyniku, ale skupieni w obrębie swojego pola karnego goście, skutecznie rozbijali ataki zawodników ostrowskich i niespodziewanie "dowieźli' zwycięstwo do końca.

OSTROVIA Ostrów Maz. - STOCZNIOWIEC Płock 0:1 (0:1)
Bramka: Krzewicki 29. Sędziował: P. Pielak (Warszawa).
Ostrovia: Adamski - Kacprzak, Krzak, S. Szyszkowski, R. Brzostek (66 E. Szyszkowski), Wilczewski, Różański, Rolek, Rępa, (46 Tyl), Kelser, (80 R. Wilczewski, Śledziński.