Remis na koniec sezonu

Dodano: 22 czerwca 2014 16:35, Autor: Tomasz Krupa

Ostrovia we wczorajszym spotkaniu przeciwko Wkrze Żuromin zremisowała 1-1 (1-1).
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w ostatnim spotkaniu ligowym IV ligi mazowieckiej w sezonie 2013/2014 zremisowali na wyjeździe w Żurominie z miejscową Wkrą 1-1 (1-1). Zgromadzeni kibice na stadionie w Żurominie na pierwszą bramkę musieli czekać, aż do 35 minuty. Wtedy to najmłodszy zawodnik gospodarzy - Bartosz Laskowski uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans na skuteczną obronę Orłowskiemu.

Żółto-zieloni podrażnieni utratą bramki co raz intensywniej atakowali bramkę Wkry. I tak trzy minut po stracie gola, do remisu doprowadza Piotr Zacheja, który wykorzystał dokładne podanie od Arkadiusza Ciacha. Do przerwy pomimo kilku dogodnych sytuacji obu drużyn, żadnej z nich nie udało wyjść na prowadzenie.

Druga osłona spotkania to ewidentna przewaga piłkarzy z Ostrowi Mazowieckiej. Jednak nasi gracze nie potrafili wykorzystać stwarzanych przez siebie sytuacji strzeleckich. Swoje sytuację zmarnowali Ciach, Zacheja czy Jaworowski.

Ostatecznie ostatni mecz w sezonie zakończył się bramkowym remisem. Dzięki zdobyciu jednego punktu w Żurominie, piłkarze Ostrovi zapewnili sobie utrzymanie w szeregach IV-ligowców.

Wkra Żuromin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 (1-1)
B. laskowski 35' - P. Zacheja 38'
Ostrovia: Orłowski - Wyrzykowski, Zaremba, Małkiński, D. Wilczewski - Bednarczyk, R. Wilczewski, Grądzki, Ciach - Zacheja, Jaworowski (70' Zapatka)

Ostrovia bliżej utrzymania w IV lidze (zdjęcia, wideo)

15 czerwca 2014, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu żółto-zieloni zwyciężyli 3-1 (1-0) zespół KS Łomianki.

Czarna sobota Ostrovi

10 czerwca 2014, Tomasz Krupa

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka doznali wysokiej porażki z lokalnym rywalem - Bugiem Wyszków.

Święto piłkarskie na remis (zdjęcia, wideo)

1 czerwca 2014, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka bramkowo zremisował z Polonią Warszawa.