KS Ostrovia. XXI Kolejka MLS. Jak nie idzie, to nie idzie!

Dodano: 29 kwietnia 2004 18:33, Autor: Waldemar Konarzewski

Nie maja szczęścia nasi piłkarze w tegorocznym sezonie. Potwierdziło się to w miniona sobotę w spotkaniu z MKS-em w Ciechanowie, w którym częściej przy piłce i więcej sytuacji bramkowych posiadał nasz zespół, a punkty zdobył rywal.
Zaczęło co prawda od przewagi gospodarzy, którzy udokumentowali swoją dobrą grę bramką zdobytą w 16 minucie przez Kozłowskiego. Szybko jednak wyrównał nasz zespół, po bardzo ładnym strzale Piotra Keslera. Od tego momentu lepsze wrażenie na boisku sprawiała nasza drużyna. Cóż jednak z tego, skoro nasi zawodnicy nie potrafili dobrej gry potwierdzić bramkami. A sytuacji nie brakowało. M.in. w poprzeczkę trafił S. Rózański, a z bliskiej odległości będąc na czystej pozycji, przestrzelił P. Tyl. Najlepszą okazje nasi piłkarze nie wykorzystali w 64 minucie, kiedy będąc w przewadze trzech na jednego obrońcę, stracili piłkę. To srogo się zemściło, gdyż gospodarze wyprowadzili szybka kontrę i zdobyli drugiego gola. Strata ta na szczęście nie załamała naszego zespołu, który dążył do wyrównania. Brakowało jednak znów dokładności w wykończeniu akcji. W 77 minucie prysły nadzieje na dobry wynik. P. Adamski przy wybiciu piłki nie potrzebnie dał się sprowokować napastnikowi gospodarzy, w efekcie czego otrzymał czerwoną kartkę, a nasz zespół dodatkowo został ukarany rzutem karnym, którego pewnie na bramkę zamienił Kozłowski. Po tej sytuacji wiadomo już było, że losy spotkania zostały rozstrzygnięte.

MKS Ciechanów - OSTROVIA Ostrów Maz. 4:1 (1:1)
Bramki: Kozłowski 16,77 karny,80, Traczyk 64 - Kesler 26.
Ostrovia: Adamski - Kacprzak, Krzak, E. Szyszkowski (77 Rakowiecki), S. Szyszkowski, Wilczewski, Różański, Śledziński, Tyl, Kesler, Rolek (55 Kajewski).

Pozostałe wyniki XXI kolejki:
GKS STRZEGOWO - ULKS CIÓŁKOWO 2:1 (0:1)
Bochdziewicz 58,75 - Rutkowski 37.
PIAST PIASTÓW - TĘCZA 34 PŁOŃSK 2:1 (0:0)
Maletka 54, Krajewski 56 - Tabor 78 sam.
KASZTELAN SIERPC - PODLASIE SOKOŁÓW Podl. 3:1 (2:1)
Bielecki 35,72, Dzięgielewski 45 - Parzonka 19.
KORONA HID OSTROŁĘKA - SKRA DROBIN 1:1 (1:1)
Manowski 31 - Zieliński 9.
LEGIONOVIA II Legionowo - ŻBIK NASIELSK 2:2 (2:1)
Zjawiński 11, Cichosz 25 - Markiewicz 40, Eresaba 71.
MAZOWSZE PŁOCK - BORUTA KUCZBORK 0:1 (0:0)
Pacholec 61.
STOCZNIOWIEC PŁOCK - MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. 1:1 (1:1)
Nalepka 35 - Kijewski 2.
W meczu zaległym : Legionovia II Legionowo - Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 (0:0) Parzonka 85.