Celem takich działań jest ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów, wyeliminowanie z ruchu niesprawnych pojazdów, uświadomienie kierującym jak ważny jest dobry stan techniczny użytkowanych przez nich pojazdów.
Dodano: 18 lipca 2014 08:50, Autor: KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska
Ostrowscy policjanci, sierż. Emilia Rogulska i st.post. Łukasz Kuliś oraz Edyta Kurowska z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii odwiedzili podopiecznych Kącika Amelka.
Policjanci zatrzymali nietrzeźwą 39-letnią kobietę, która kierowała pojazdem marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości i wjechała do przydrożnego rowu.
W Szulborzu zatrzymano trzech nietrzeźwych rowerzystów. Dwóch z nich miało ponad 3 promile!
Po przebadaniu alkotestem okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
07-300 Ostrów Mazowiecka
Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!
ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka
APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III
ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.