Ostrovia pewnie pokonuje Warmię Grajewo

Dodano: 20 lipca 2014 11:15, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu kontrolnym piłkarze trenera Pawła Kowalczyka pewnie pokonali 3-0 (3-0) zespół Warmii Grajewo.
Żółto-zieloni praktycznie przez całe spotkanie byli drużyną przeważającą. Wszystkie bramki strzelone przez naszych piłkarzy padły w pierwszych 45 minutach.

Autorami bramek dla ostrowskiego KS-u byli: Arkadiusz Ciach, Rafał Komosa i Marek Kaliszewski. Dla Komosy jest to pierwsza oficjalna bramka w barwach Ostrovi.

Spotkanie mogło zakończyć się prawdziwym blamażem dla zespołu z Grajewa i tylko dzięki skutecznym interwencjom golkipera Warmii tak nie było (przyp. red. obronione dwa rzuty karne).

Warmia Grajewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 (0-3)
A. Ciach, R. Komosa, M. Kaliszewski

W przerwie między sezonami z szeregów Ostrovi odeszło trzech podstawowych zawodników.

Ostrovia w grupie północnej

14 lipca 2014, Tomasz Krupa

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał podziału grup IV ligi mazowieckiej. Ostrovia Ostrów Mazowiecka będzie rywalizować w grupie północnej.