Co się dzieje z Ostrovią?! Kolejna wysoka porażka (zdjęcia)

Dodano: 8 września 2014 18:41, Autor: Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę piłkarze KS Ostrovi podejmowali na własnym boisku Błękitnych Gąbin.
W sobotnie popołudnie żółto-zieloni po raz szósty w tym sezonie rywalizowali o IV-ligowe punkty. Mecz rozpoczął się idealnie dla naszej drużyny, która już w 12 minucie spotkania objęła prowadzenie za sprawą Marka Kaliszewskiego. Kaliszewski wykorzystał błąd w defensywie i złe ustawienie golkipera gości.

Gdy wydawało się, że Ostrovia będzie kontrolować spotkanie Błękitni doprowadzają do wyrównania za sprawą Grudnia, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony od Chmielewskiego. Podrażniona Ostrovia ruszyła do ataków, ale żaden z nich nie zakończył się zatrzepotaniem piłki w siatce. W pierwszej połowie pomimo kilkunastu ciekawych akcji obu drużyn żadnej nie udało się strzelić bramki.

Po zmianie stron Ostrowianie ruszyli z impetem. Żółto-zieloni mieli trzy okazje, z których powinny paść bramki. Niestety za każdym razem zabrakło nam szczęścia bądź skuteczności pod bramką rywali. W 71 minucie świetną akcję przeprowadzają goście. Crossowe podanie od Dębickiego dociera na lewe skrzydło do Szczytniewskiego, który pozostawiony bez krycia wygrywa pojedynek biegowy z Orłowskim i strzałem lobem wyprowadza gości na prowadzenie.

Nie minęło dwie minuty Błękitni cieszyli się z trzeciej bramki. Tym razem dobrym dograniem wzdłuż bramki popisuje się Szczytniewski, do piłki dopadł Kustry, który na raty pokonuje ostrowskiego golkipera. Od straty bramki w gra podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka była bardzo chaotyczna i nieskuteczna. Na nasze nieszczęście w doliczonym czasie gry sędzia dyktuje rzut karny dla Błękitnych za faul naszego obrońcy na Grudniu. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Winnicki.

Ostrovia po niespodziewanej porażce z Błękitnymi Gąbin spadła w tabeli na 14 miejsce. Miejmy nadzieje, że w najbliższą środę z Żuromina wrócimy z kompletem punktów.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Gąbin 1-4 (1-1)
M. Kaliszewski 12' - T. Grudzień 18', D. Szczytniewski 71', J. Kustra 73', P. Winnicki 90'+1 (rzut karny)
Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski (74' Tokarzewski), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski, Grabowski (57' Grądzki), Pełtak, Zacheja, Kaliszewski, Ciach, Komosa (79' Rupacz)

Dwa mecze i cztery punkty (zdjęcia)

31 sierpnia 2014, Tomasz Krupa

W tym tygodniu żółto-zieloni rozegrali dwa bardzo ważne spotkania w IV lidze.

Tęgie lanie w Wyszkowie

25 sierpnia 2014, Tomasz Krupa

W sobotnie popołudnie piłkarze Ostrovi rywalizowali o ligowe punkty z Bugiem Wyszków.

Ostrovia ponownie remisuje (zdjęcia, wideo)

21 sierpnia 2014, Sylwia Ratyńska

Żółto-zieloni w kolejnym ligowym spotkaniu zremisowali z drużyną z Mińska Mazowieckiego 1:1. Bramkę dla KS-u zdobył Arkadiusz Ciach.