Ostrowianin wicemistrzem Polski juniorów! (zdjęcia)

Dodano: 4 listopada 2014 11:43, Autor: OKKK, red. Agnieszka Pleńska

25 października w Koszalinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów. Reprezentant OKKK Mikołaj Radgowski zdobył srebrny medal.
Ostrowski klub reprezentowali Mikołaj Radgowski oraz Karol Kuczyński. W turnieju wzięło udział 110 zawodników z 49 klubów. Karol Kuczyński, startujący w kategorii -70 kg, w pierwszej walce przegrał przez wskazanie sędziów swoją walkę. Niestety tym razem musiał uznać wyższość przeciwnika.

Mikołaj Radgowski pokonał kolejno zawodnika z Zielonej Góry, Krosna oraz Jastrzębia. Dopiero w finale uległ Grzegorzowi Bartmanowi z Brzozowa. Srebrny medal wicemistrza Polski Juniorów w kategorii -75 kg powędrował w tym roku do Ostrowi Mazowieckiej. Był to bardzo dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, które zbliżają się wielkimi krokami. Zawodnikami opiekował się sensei Radosław Grabowski, który podczas zawodów był również sędzią.

źródło zdj. OKKK

9 medali dla zawodników OKKK (zdjęcia)

4 listopada 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Ostrowscy karatecy wywalczyli 4 złote oraz 5 brązowych medali podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Ciechanowa, który odbył się w Ciechanowie.

Remigiusz Danelczyk zaśpiewa na Scenie Kotłownia

3 listopada 2014, Scena Kotłownia, red. Anna Kornet

Już w najbliższą sobotę kolejnym gościem cyklu "Rozśpiewana Ostrów" będzie znany w Ostrowi Remigiusz Danelczyk.

Intensywny początek sezonu w OKKK (zdjęcia)

28 września 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnicy OKKK rozpoczęli nowy sezon. Intensywne przygotowania do zbliżających się ważnych zawodów zapoczątkowało zgrupowanie w Górowie Iławeckim.