KS Ostrovia. XXVIII Kolejka MLS. Nie ma rady na "układy"

Dodano: 11 czerwca 2004 19:46, Autor: Waldemar Konarzewski

W sobotę, nasi piłkarze przegrali bardzo ważny mecz z Tęczą Płońsk 1:2. Porażka spowodowała, że nasz zespół stracił praktycznie szansę utrzymania się bez baraży. Układ ostatnich meczów wskazuje, że także zajęcie 13 miejsca, dającego możliwość gry w barażach, będzie niezwykle trudne, gdyż jak pokazało sobotnie spotkanie, nie wszystko zależy od samych piłkarzy.
Mecz z Tęczą rozpoczął się wprost idealnie, bowiem już w 8 minucie z linii pola karnego płaskim strzałem, bramkarza gości zaskoczył Piotr Kesler. Prowadzenie naszego zespołu utrzymało się do końca pierwszej polowy. Nic nie wskazywało, że losy meczu goście są w stanie odwrócić w drugiej części gry. Ale stało się inaczej za sprawą trzech arbitrów z Radomia, którzy najprawdopodobniej pod wpływem obserwatora z Płocka, zaczęli "gwizdać" wyraźnie pod zespół z Płońska. W efekcie goście szybko wyrównali po rzucie karnym, a następnie w 66 minucie objęli prowadzanie. Pomimo usilnych starań naszego zespołu, niekorzystny dla wynik utrzymał się do końca spotkania.

OSTROVIA OSTRÓW MAZ. - TĘCZA 34 PŁOŃSK 1:2 (1:0)
Bramki: Ksler 8 - Bluszcz 46 karny, Stańczak 66.
Ostrovia: R. Rakowiecki - P. Krzak, W. Syposz, M. Kacprzak, P. Śledziński, S. Szyszkowski D. Wilczewski, Jaworski, S. Różanśki, P. Tyl(76 M. Konarzewski), P. Kesler, Krajewski

ULKS CIÓŁKOWO - LEGIONOVIA II 0:5 (0:1)
Bramki:Koc 28,65, Reks 50,87, Brenner 85.
MAZOWSZE PŁOCK - KORONA HID OSTROŁĘKA 2:0 (1:0)
Bramki:Kiełbasa 23, Seklecki 74.
MKS CIECHANÓW - KASZTELAN SIERPC 0:3 (0:1)