Sokół przegrał z Polonią Warszawa (zdjęcia)

Dodano: 5 lutego 2015 14:13, Autor: Anna Augustyniak

Wczorajszy mecz Sokoła był jednym z najsłabiej rozegranych meczy ostrowskiej drużyny w tym sezonie.
Mecz rozpoczął się atakiem Sokoła, który po minucie prowadził czterema punktami. W kolejnych minutach meczu drużyna gości walczyła z Sokołem o zdobycie przewagi - w pierwszej kwarcie prowadzenie zmieniało się trzykrotnie. Pod koniec tej kwarty zawodnicy Polonii zdobyli prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Kwarta zakończyła się wynikiem 20:26 z korzyścią dla drużyny gości.

Kolejne kwarty to skuteczna gra Polonii i zdobywanie kolejnych punktów. Druga kwarta zakończyła się 10-punktową przewagą gości z Warszawy - 14:24. W trzeciej kwarcie drużyna z Ostrowi zaczęła skuteczniej walczyć i chociaż kwartę zakończyła wynikiem 20:19, nie była w stanie nadrobić straconych wcześniej punktów. Ostatnia kwarta to ciągłe zdobywanie coraz większej przewagi ze strony Polonii. Niewiele ponad minutę przed końcem meczu Polonia zdobyła największą przewagę, bo wynoszącą aż 24 punkty. Ostatecznie kwarta zakończyła się wynikiem 16:21 na niekorzyść Sokoła.

Mecz zakończył się wynikiem 70:90 na korzyść Polonii. Obecnie Sokół znajduje się na 8. miejscu w tabeli, a Polonia nadal jest na 5. pozycji.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - POLONIA Warszawa 70:90
(20-26) (14-24) (20-19) (16-21)
Sokół: Grudziński - 20 pkt., Wojtyński - 16 pkt., Skarpetowski - 13 pkt., Ryfa - 8 pkt., Gałan - 7 pkt., Niedbalski - 6 pkt.

Tym razem zawodnicy Sokoła przegrali w meczu z drużyną z Przemyśla.

Sokół przegrał z drużyną z Lublina (zdjęcia, wideo)