Jest praca dla studentów w Niemczech

Dodano: 12 lutego 2015 10:04, Autor: WUP Ostrołęka, red. A. Pleńska

Oferowana praca wakacyjna to najczęściej prace pomocnicze w hotelarstwie, gastronomii, rolnictwie czy sprzątaniu budynków.
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce do 27.02.2015 r. będzie przyjmował dokumenty polskich studentów zainteresowanych podjęciem wakacyjnego zatrudnienia w Niemczech na okres letnich wakacji w 2015 roku.
Oferowana praca wakacyjna to najczęściej prace pomocnicze w hotelarstwie, gastronomii, rolnictwie, przy sprzątaniu budynków oraz w niewielkim stopniu w przemyśle. Czas pracy, wynagrodzenie oraz pozostałe warunki pracy odpowiadają uregulowaniom taryfowym lub normom przyjętym na danym obszarze w Niemczech.
O zatrudnienie wakacyjne mogą ubiegać się studenci uczelni wyższych (w tym studenci ostatniego roku studiów) zamieszkujący lub uczący się na terenie województwa mazowieckiego, spełniający następujące warunki: wiek od 18 lat, posiadający znajomość języka niemieckiego, deklarujący gotowość do podjęcia pracy przez co najmniej 2 miesiące w okresie letnich wakacji.
REKLAMAKomplet wymaganych dokumentów stanowią:
- 2 egzemplarze podania "Bewerbung 2015" wypełnione pismem drukowanym lub maszynowym w języku niemieckim z dwoma aktualnymi zdjęciami paszportowymi przyklejonymi do podań, drukowane dwustronnie, podpisane przez studenta na pierwszej stronie "Bewerbung 2015";
- 2 egzemplarze zaświadczenia o wpisie na listę studentów "Immatrikulationsbescheinigung" z pieczątką nagłówkową uczelni oraz podpisem i imienną pieczątką osoby upoważnionej;
- 1 egzemplarz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie za granicą;
- 1 egzemplarz oświadczenia zawierającego informacje o pracy wakacyjnej w Niemczech wraz z oświadczeniem potwierdzającym otrzymanie, zapoznanie się i akceptację warunków zatrudnienia zawartych w informacji dla studentów "Ferienbeschäftigung in Deutschland für ausländische Studenten, Stand: Dezember 2014";
Studenci, którzy posiadają prawo jazdy powinni do kompletu dokumentów dołączyć kopię prawa jazdy.
Wymagane dokumenty dostępne są do odbioru w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce, ul. Poznańska 17, 07-410 Ostrołęka lub na stronie internetowej: www.wup.mazowsze.pl . Poprawnie wypełnione i kompletne dokumenty należy składać osobiście lub przesłać pocztą na nw. adres. Dokumenty niekompletne lub wypełnione w sposób niepoprawny zostaną odesłane do nadawcy.

Kontakt:
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce
ul. Poznańska 17
07-410 Ostrołęka
Tel./fax. 29 760 30 70,
e-mail: [email protected]
pokój nr 1 (parter)źródło zdj. PUP Ostrów Maz.

Zobacz również

Oferty pracy aktualne na dzień 06.02.2015r.

6 lutego 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Kierowca samochodu ciężarowego, operator linii do belowania makulatury i folii, dozorca - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 30.01.2015r.

30 stycznia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Sprzedawca mobilny, dozorca, robotnik pomocniczy w przemyśle przetwórczym, pracownik ochrony - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 23.01.2015r.

23 stycznia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Agent ds. odszkodowań, kierowca samochodu ciężarowego, robotnik pomocniczy w przemyśle przetwórczym - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]