"Cieszę się że ci młodzi ludzie byli tak zainteresowani wydarzeniem i myślę, że to pomoże w szerzeniu idei profilaktyki w naszym mieście".
Oby więcej takich spotkań!
Dodano: 13 lutego 2015 08:11, Autor: Klaudia Kuczyńska
W środę wieczorem w sali widowiskowo-kinowej MDK odbyła się debata walentynkowa dotycząca seksu.
Na dyskotekę mają wstęp wszyscy. Pieniądze z biletów wstępu przeznaczone zostaną na wyprawę na motorze brzegiem Bałtyku.
Jak co roku "Perspektywy" publikują prestiżowy ranking szkół ponadgimnazjalnych - liceów i techników.
ul. Studencka 19
18-400 Łomża
Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!
ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka
Jesteśmy z Wami od 1898r.!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.