Strażacy OSP Nur ugasili pożar śmietnika przy cmentarzu w Nurze.
REKLAMA
We wtorek 10 lutego o godzinie 10:50 strażacy OSP Nur zostali zadysponowani do pożaru śmietnika przy cmentarzu w Nurze. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu śmietnika za pomocą szybkiego natarcia. W działaniach uczestniczył jeden zastęp OSP Nur.
7 stycznia 2015, OSP Boguty-Pianki, red. Agnieszka Pleńska
W miniony piątek w budynku Urzędu Gminy w Bogutach-Piankach doszło do pożaru.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.